Rusya LGBTİQ+ hareketini resmi olarak terörizm olarak tanımladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumları okuyunca gençlikten ümidim kesiliyor. Sizler nasıl geçmiş dönemin büyüklerinden daha yobaz ve daha kapalı olmayı başardınız? 100 sene önce yaşıyor olsaydınız kadınların hak eylemlerine de bu şekilde cevap verir miydiniz? Kadınlar 100 sene önce nasıl şu anki duruma tırnaklarıyla kazıyarak geldiyse ve şimdi de LGBT bireyleri gelecek. Durumu şöyle kısaca anlatayım. Kadınlığı şu an anormal bir durum olarak gören var mı aranızda? Eğer varsa tedavi olun, yoksa da daha gelişimini tamamlamamış beyninizi sosyal medyadan uzak tutun.
LGBT'yi desteklememeyi nasıl yobazlık ile bağdaştırabiliyorsunuz? neyin kafası bu tam olarak? yüzüne makyaj yapıp feminen davranan bir erkek sana gelip senden hoşlanıyorum dediğinde bunu nasıl normal karşılıyorsun? belki de beynini doğal karşılaması için zorluyorsun ama kusura bakma insanın yapısı gereği vücudun bunu hiçbir zaman normal bulmayacak. Çünkü vücudun ve bilinçaltın o kişinin seninle aynı cinsiyette olduğunu ve bu ihtimal %1 de olsa garip bulduğu gerçeğini asla değiştirmeyecek.

Bugün LGBT'yi normal bulan insan ileride gider erkek köpek ile erkek köpeği de çiftleşitirir sonra birbirlerini seviyordu der.

LGBT'yi desteklememeyi nasıl yobazlık ile bağdaştırabiliyorsunuz? neyin kafası bu tam olarak? yüzüne makyaj yapıp feminen davranan bir erkek sana gelip senden hoşlanıyorum dediğinde bunu nasıl normal karşılıyorsun? belki de beynini doğal karşılaması için zorluyorsun ama kusura bakma insanın yapısı gereği vücudun bunu hiçbir zaman normal bulmayacak. Çünkü vücudun ve bilinçaltın o kişinin seninle aynı cinsiyette olduğunu ve bu ihtimal %1 de olsa garip bulduğu gerçeğini asla değiştirmeyecek.
"Teşekkür ederim ama ilgilenmiyorum" demek bu kadar zor değil. LGBT bireylerine bu kadar düşman olmanıza gerek yok kimseye bir zararları yok sadece dışlanmamak ve "normal" olmak istiyorlar bu kadar. 100 sene önce kadınlar ne durumdaysa şu an da LGBT bireyleri o durumda. Hakları yok, LGBT bireyi oldukları için terörist ilan ediliyorlar, öldürülüyorlar dışlanıyorlar iş verilmiyor çalışamıyorlar. Ne yapsın bu insanlar? O yüzden protestolarla eylemlerle bu dünyada kendilerine bir yer edinmeye çalışıyorlar.

Yorumları okuyunca gençlikten ümidim kesiliyor. Sizler nasıl geçmiş dönemin büyüklerinden daha yobaz ve daha kapalı olmayı başardınız? 100 sene önce yaşıyor olsaydınız kadınların hak eylemlerine de bu şekilde cevap verir miydiniz? Kadınlar 100 sene önce nasıl şu anki duruma tırnaklarıyla kazıyarak geldiyse ve şimdi de LGBT bireyleri gelecek. Durumu şöyle kısaca anlatayım. Kadınlığı şu an anormal bir durum olarak gören var mı aranızda? Eğer varsa tedavi olun, yoksa da daha gelişimini tamamlamamış beyninizi sosyal medyadan uzak tutun.
Kadınlıkla LGBT'yi aynı kefeye koyman bile saçma. Kadınlık biyolojik olarak gelir fakat LGBT biyolojik olarak gelmez. Kimse LGBT'lilere karışmıyor olsa bile bunlar sokağa çıkıp gereksiz gereksiz yürüyüş yapamaz.

"Teşekkür ederim ama ilgilenmiyorum" demek bu kadar zor değil. LGBT bireylerine bu kadar düşman olmanıza gerek yok kimseye bir zararları yok sadece dışlanmamak ve "normal" olmak istiyorlar bu kadar. 100 sene önce kadınlar ne durumdaysa şu an da LGBT bireyleri o durumda. Hakları yok, LGBT bireyi oldukları için terörist ilan ediliyorlar, öldürülüyorlar dışlanıyorlar iş verilmiyor çalışamıyorlar. Ne yapsın bu insanlar? O yüzden protestolarla eylemlerle bu dünyada kendilerine bir yer edinmeye çalışıyorlar.
Nasıl bir kimseye zararları yok hocam. Ben sokakta yürürken kulağımın dibinde megafonla ''g****** başımız ayrı oynuyor'' demesini dinlemek zorunda mıyım? belki küçük kardeşimle dondurma almaya gittim, en basit örneği. Polise karşı gelip, hakaret ediyorlar. ''Terörist'' denilme sebebi topluma ruhsal zarar vermeleri ve iğrenç bir görüntü oluşturmaları. Ayrıca 100 yıl önceki kadın hakları problemi ile günümüz lgbt'si çok farklı.

LGBTIQ+ hareketi rezalet bir harekettir, marjinal olacağız ayağına hem ülke içinde hem de dünyada çok saçma işler yapmaktadır burasına kesinlikle katılıyorum lakin yorumdaki arkadaşlar LGBTI hareketinin bütün eşcinselleri temsil etmediğini ve eşcinsellik ne kadar psikolojik bir rahatsızlık ise(benim düşüncem) homofobinin de aynı şekilde bir rahatsızlık olduğunun farkına varmalarını isterim. Rusya ise sadece LGBTI hareketini yasaklamıyor direkt bütün eşcinsel bireyleri idam etmek dahil(cephede özellikle) yapabileceği bütün baskıları uyguluyor, bunu mantıklı buluyorsanız ise Allah akıl fikir versin ne diyeyim...

İsmi lazım değil birisinin dindar ve kindar nesil genellemesine günden güne farkında olmadan girdiğinizin farkına varmanızı öneririm. Son olarak Rusya dünyanın en baskıcı, gerici rejimidir, mizahi dahi olsa Türklerin ve Türkiye'nin tarihi en büyük düşmanı olan bu devlete sempati beslediğini söylemek büyük karaktersizliktir.

LGBT'lilerin toplanıp provakatörlük yapmalarına karşıyım toplum içerisinde kabul görmeye çalıştıklarını iddia edip edepsiz pankartlar açıp tepki topluyorlar bunun kendilerine zarar verdiğini fark etmeyecek kadar geri kafalı bazıları. Nasıl bir erkek ve kadın biz sevişiyoruz pankartı açmıyorsa ( çünkü bu anormal insan davranışı olur ) LGBT'ler de açmayacak. Bu gibi şeyleri ses çıkararak normalleştiremez anormalleştirmiş olursunuz cinsellik her zaman 2 reşit insanın odasından dışarı çıkmamalı. Kendileri etti kendileri buluyorlar hiçbir aklı başında eş cinsel bir kimsenin bu tarz provakatörlükleri desteklediğini sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı