Rusya Polonya'ya füze fırlattı

NATO fanboyu olmaktan iyidir.
Sabahtan beri 0 argüman ile iyi muamele çektiniz Rusyaya :D

Fanboy diyor bide. Ukrayna gibi küçük bir ülkeyi bile başarılı bir şekilde işgal edemeyen üstüne bütün dünyaya rezill olan ülkeyi ciddi ciddi savunuyorsunuz ya. Sırf muhalif olacağım diye bu kadar saçmalayan bir gürüh görmedim hayatımda.

Adamların işlemediği savaş suçu, katletmedikleri sivil kalmadı halen Rusya Rusya ! diye geziyorlar ertrafta. Ülke seferberlik çağrısı yaptığında yazlık bölgelere kaçan Rusya halkı bile bu kadar savunmadı rusya askeri gücünü.

Sabahtan beri 0 argüman ile iyi muamele çektiniz Rusyaya :D

Fanboy diyor bide. Ukrayna gibi küçük bir ülkeyi bile başarılı bir şekilde işgal edemeyen üstüne bütün dünyaya rezill olan ülkeyi ciddi ciddi savunuyorsunuz ya. Sırf muhafalif olacağım diye bu kadar saçmalayan bir gürüh görmedim hayatımda.
Dünyaya rezil olan dediğin ülkeye o kadar yaptırım yapıldı ama şuan ruble şuanda tarihinin en yüksek seviyesini gördü çok ilginç gerçekten. Rusya'dan çekilen çoğu şirket Rusya'da hizmet vermeye geri döndü. Rusya doğalgazı yüksekten satar ise güya rezil eden Avrupa'nın halini görürsün. İyi geceler dilerim.

Dünyaya rezil olan dediğin ülkeye o kadar yaptırım yapıldı ama şuan ruble şuanda tarihinin en yüksek seviyesini gördü çok ilginç gerçekten. Rusya'dan çekilen çoğu şirket Rusya'da hizmet vermeye geri döndü. Rusya doğalgazı yüksekten satar ise güya rezil eden NATO'nun halini görürsün. İyi geceler dilerim.
%200 oranla faiz ile. Evet.

Dünyaya rezil olan dediğin ülkeye o kadar yaptırım yapıldı ama şu an ruble şu anda tarihinin en yüksek seviyesini gördü çok ilginç gerçekten. Rusya'dan çekilen çoğu şirket Rusya'da hizmet vermeye geri döndü. Rusya doğalgazı yüksekten satar ise güya rezil eden NATO'nun halini görürsün. İyi geceler dilerim.

Cidden kafam karıştı ampule basacağım galiba.

Bir üşüsünler de akılları başlarına gelsin :D

Dostum bu lafı almanlar duymasın führer ters döner mezarda.

Geri
Yukarı