Rusya Polonya'ya füze fırlattı

Dünyaya rezil olan dediğin ülkeye o kadar yaptırım yapıldı ama şuan ruble şuanda tarihinin en yüksek seviyesini gördü çok ilginç gerçekten. Rusya'dan çekilen çoğu şirket Rusya'da hizmet vermeye geri döndü. Rusya doğalgazı yüksekten satar ise güya rezil eden NATO!nun halini görürsün. İyi geceler dilerim.
Rusya ve Ukraynadan bahsediyoruz ? Rusyanın sadece bu işgal için ayırdığı para miktarına bir bak istersen. Bu kadar büyük bir ülkenin para biriminin değerini koruması zor bir şey değil. Sen bu adamların kaç faiz aldığını biliyor musun o rublenin değerini korumak için ? Gerçekten komedisiniz.

Bi üşüsünler de akılları başlarına gelsin :D
İsrail, Amerika, Kanada, Norveç:

😂🤣

Natural_gas_production_world.png

Rusya ve Ukraynadan bahsediyoruz ? Rusyanın sadece bu işgal için ayırdığı sıcak para miktarına bir bak istersen. Bu kadar büyük bir ülkenin para biriminin değerini koruması zor bir şey değil. Sen bu adamların kaç faiz aldığını biliyor musun o rublenin değerini korumak için. Gerçekten komedisiniz.
Peki neden "özgürlükçü" ABD Ukrayna'ya saldırırsanız sizi bitiririz tarzı bişey dememiş miydi? Aynı şey NATO'daki tüm ülkeler için geçerli. Ee? Sonra? Adamlar Ukrayna sınırlarında cirit atıyor haberin yok.

Peki neden özgürlükçü ABD Ukrayna'ya saldırırsanız sizi bitiririz tarzı bişey dememiş miydi? Aynı şey NATO'daki tüm ülkeler için geçerli. Ee? Sonra? Adamlar Ukrayna sınırlarında cirit atıyor haberin yok.
Yav güzel kardeşim Rusya bunun üzerine yapılacak herhangi bir askeri yardımı savaş sebebi sayarım demedi mi ? Dedi. Sonra başka bir ülke benim savaşıma dahil olursa nükleer güç kullanırım dedi mi ? Dedi. Ne yapsınlar 3. dünya savaşını mı başlatsınlar ? Dünya dayanamaz böyle bir savaşa. Sonumuz The 100'e döner. Amerika Rusya'ya, Rusya Amerika'ya mı atsın atom bombalarını ? Olan evinde oturup RDR 2 oynayan senin ve benim gibilere olur Amerika savaşa dahil olursa.

Slav fanboyları basmış burayı şuraya bak :D

Tanıdığım rus var. Putin ve Putin yönetiminden kaçıp Hollanda'ya yerleşen. Onlar bile Putin'i ve Rusya'yı eleştiriyor. Savaşı Rusya'nın değil, Putin'in ve etrafındaki dar kadronun savaşı olduğunu düşünüyorlar.

Bizim perinçekçiler, sanki El-Bab'da 34 askerimizi ruslar değil de ukraynalılar şehit etmiş gibi rusçuluk yapıyorlar.

Bundan sonrası amonyak yarışı. O yüzden bana müsaade!

Yav güzel kardeşim Rusya bunun üzerine yapılacak herhangi bir askeri yardımı savaş sebebi sayarım demedi mi ? Dedi. Sonra başka bir ülke benim savaşıma dahil olursa nükleer güç kullanırım dedi mi ? Dedi. Ne yapsınlar 3. dünya savaşını mı başlatsınlar ? Dünya dayanamaz böyle bir savaşa. Sonumuz The 100'e döner. Amerika Rusya'ya, Rusya Amerika'ya mı atsın atom bombalarını ? Olan evinde oturup RDR 2 oynayan senin ve benim gibilere olur Amerika savaşa dahil olursa.
Yani anlamıyorum arkadaş adam başarısız diyorsun Ukrayna'da. Açıp da bir kere Rusya'nın asker ve silah gücüne bakmadın mı? İstese 5 dakikada bitirir yani azıcık düşünsen anlarsın çok zor olmamalı. Neyse daha fazla yazmayacağım. Anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

Yani anlamıyorum arkadaş adam başarısız diyorsun Ukrayna'da. Açıp da bir kere Rusya'nın asker ve silah gücüne bakmadın mı? İstese 5 dakikada bitirir yani azıcık düşünsen anlarsın çok zor olmamalı. Neyse daha fazla yazmayacağım. Anlamamakta ısrar ediyorsunuz.
Önemli olan kaynak kullanımı, komutan becerisidir. İstersiniz Dünyanın en iyi ülkesi olun. 0 komuta ile bir halt yiyemezsin.

Sen savaşı oyun sanıyorsun herhalde. Amerika Taliban karşısında neden bir şey yapamdı o zaman ? Asker, teknoloji ve silah bakımından üstündü oysa. Savaşı sadece askeri güç mü belirliyor sanıyorsun ?

Çok fazla HOI 4 oynamaktan beyniniz sulanmış sanırım. Rus ordusu koordinasyonsuzluğu ve düzensizliği sebebiyle dünyaya rezil oldu.

Binlerce ailenin evini basıp kadınlarına tecavüz edip, kocalarını ve çocuklarını öldürdü Rus askerleri. Neyini savunuyorsunuz bu rejimin aklım hayalim almıyor.

Gelmiş bana rublenin değeri neden yüksek diyor. Rus borsalarının şekilden şekile girdiğini senin zihniyetinde birine anlatmakta mükün değil zaten. Yazıyor Google'a "Rus Parası" çıkan sonuca göre savaş yorumluyor. Kafaya bak arakdaş.

Efenim bu örnekle yola çıkarsak biz milli mücadeleyi nasıl kazandık yahu?

Geri
Yukarı