Rutin kullanım için tablet tavsiyesi

alpknkc

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar malum laptop fiyatları çok fazla yüksek. İşimi görmeyecek beni sinir edecek bir laptopa 3.000₺ vermektense biraz daha uygun fiyata eve tablet almayı düşünüyorum. Hem yanımda taşıması hem de dışarıdayken telefon yerine Netflix içeriklerini tabletten izlemesi daha iyi olur diye düşündüm. Benim için tek önemli olan 1TB taşınabilir harddiskteki fotoğrafları düzenleyip aktarım yapabilmek. Tablet üzerinden dönüştürücü ile bu işlemleri yapabilmem mümkün olur mu?
1500₺ civarı bütçe düşünüyorum. Samsung Galaxy Tab'a 2019 10.1' modeli düşünüyorum. Model numarası T510 sanırım, ayrıca T590 diye 10.5' olan bir model var. Fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Huawei MediaPad'lere bakabilirsin.
MediaPad T5'lere baktım. Artı olarak RAM 3 GB ama batarya kapasitesi düşük ve yazılım olarak Android 8 gözüküyor. Güncelleme konusunda Samsung'a ne kadar güvenmesem de Huawei'den iyidir diye düşünüyorum. O yüzden eledim onu.

Mediapad T5 kasıyor. A 2019 da uygulama açılana kadar kasıyor. Akıcı bir his vermiyor. En F/P ürün Galaxy tab s5e. Ortalama 2300 e bulursan düşünme al. Dosya aktarımı yapabilirsin. Dex modunda masaüstü gibi kullanabilirsin. Hızlı şarj var. Dönüştürücü kullanılabilir. Ekrana görüntü yansıtabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı