Rx 460 alınır mı?

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Yeni Bir APU sistem aldım 2200G işlemci 8X2 16 GB RAM MSI A320M Pro M.2 V2 parçaları var ve ben de buna bir ekran kartı almak istiyorum. Aklımda 2. El MSI RX 460 4 GB var araştırdım. 480 TL'ye falan var sizce bunu mu almalıyım yoksa tavsiye edebileceğiniz bir kart var mı?
Şimdiden teşekkürler.
Hayırlı bayramlar.
Selamun aleyküm yeni Bir APU sistem aldım 2200G işlemci 8X2 16 GB RAM MSI A320M Pro M.2 V2 parçaları var ve ben de buna bir ekran kartı almak istiyorum aklımda 2. El MSI RX 460 4 GB var araştırdım 480 TL'ye falan var sizce bunu mu almalıyım yoksa tavsiye edebileceğiniz bir kart var mı?
Şimdiden teşekkürler
Hayırlı bayramlar
He bir de bütçe en fazla 550 TL ve MSI marka tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönül isterki o paranın 2 katından daha az fiyata RX 570 alın 2 kata yakın performans elde edersiniz acelesi yoksa biraz daha para biriktirip RX 570 ile ilerde herhangi bir fps sorunu çekmeyin en fazla ayar düşürürsünüz.2. el AMD karta bence para verilmez mining kartı olabilir illa alıcağım derseniz RX 560 tavsiyemdir

Ben kartı seneye ramazan bayramından hemen sonra alıcam nasip olursa tamam o zaman msi armor rx 570 4 veya 8 gb kart alıcam tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı