RX 460 halen alınır mı?

Donanım ekipmandan çok daha önemlidir. Ekipman için donanim parçalarından kısmanız yanlış bir seçim olur. Çin şirketlerinde yıllarca kullanılmış bir ürün almak ölü bir yatırım olacaktır. Kısa bir süre sonra arıza verecek ürünlere yatırım yapmayın. Aliexpress ekran kartları konuda adı geçen üründen bile daha kötü bir seçim olur. Çünkü kaç yıl kullanıldıkları belli değil. 2013 yılından beri kullanılmış olabilirler.
Ekipman için ayırdığınız parayı donanım için kullanın. Daha iyi bir ekran kartı alın.

Sahibinden ilanlarına düzenli olarak göz atın. 300-400 fiyat aralığında garantili ve GeT ilanlı GT 1030-RX550-RX460 modellerini alabilirsiniz. Satıcıya mesaj atarak ürünlerin ne amaçla kullanıldığını sormanız iyi olur. Bazı RX 460-560 modelleri madencilikte kullanılmış olabiliyor.
BF1 ve R6 sistem gereksinimleri sandığınız kadar düşük değil. Kötü bir grafik kartı ile stabil performans alamazsınız.

Son düzenleme:
Nvidia Cuda çekirdeği olarak düşünebilirsiniz. Normalde RX 460 üzerinde 1024 Shader var. Pratik olarak kitli geldiği için 896 Shader kullanılabiliyor. Bunun performansa etkisi var. Shaderlar tam anlamında kullanıldığında ürün GTX 1050 modeline yaklaşıyor. Ürünün kutu içeriği ve tahminen garantisi yok. Bir arıza ile karşılaştığınızda karşınızda muhattap bulamayacaksınız. İndirim zamanlarında fiyati düşen RX 560 almak çok daha mantıklı bir seçim olur. Fan küçük olduğu için yüksek devir ile çalışacak. Buna bağlı olarak çıkan gürültü kullanıcıyı rahatsız edecektir.
896 görünüyor rx460'ın techpowerup'ta.

Elimde MSI RX460 2GB 128Bit OC bulunmakta. Geçtiğimiz hafta RX570 alarak emekliye ayırdım kendisini. OC yada mining vs. yapılmadı. Klasik olan: GTA5, CS:GO, PUBG için almıştım zamanında. Ancak oyunlara ayırdığım zaman artınca kartı yükseltmek zorunda kaldım. Kutusu ve poşetleri duruyor. Oyunlarda istediğim ayalarda iyi FPS alınca O.C yapmama gerek kalmadan 1,5 yıl kullandım. PUBG'de zaten optimizasyon beter olduğu için sırf 'Yüksek' ayar da oynamak için kartın ayarını da bozmak istememiştim. :) Eğer hala ihtiyacınız var ise GET ilan açarak yada elden teslim ederek yeni alıcısına kavuşabilir. Yer: İstanbul

Fan falan yanıltabilir ama yetwrli olsugu soyleniyir zaten oem bildigim kadariyla direk ureticinin yaptigi urun ve duydugum kadariyla hp icin yapılmış bende apmayi dusunuyorum kutusuz ama 2 til garantisi var diye biliyorum

Fazla ısınmaz o kart zaten onu üreten adamlar düşünmüştür marka bilgisayarladaki kartlardan alın sıkıntı çıkmaz fiyat güzel.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı