RX 460 Kod 43 hatası

Hocam DDU ile driverları kaldırıp WHQL sürümü kurun.

DDU ile kaldırdım hocam WHQL sürüm dediğinizi anlayamadım.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, çok zor hallerde kendime bir bilgisayar topladım. Öğrenciyim ve çok bir bilgim yok. Bilgisayarımı kendim kurdum @Recep Baltaş Bey'in bütün videolarını izleyerek. Bütün kurulumları denedim fakat ekran kartım bir türlü görmüyor. Üstünde ünlem işareti var. Arkadaşımdan aldım, BIOS atılması gerektiğini söyledi ve atacaktı da ama işlerinden dolayı bir türlü vakit bulamadık. Rica ediyorum bu işten anlayan birisi yardım edebilir mi? (Kartla bir hafta mining yapılmış.)
Ve diğer değerli forum üyeleri bana yardımcı olursa çok sevinirim. Uzaktan bağlantı da kurabiliriz.

Muhtemelen kart arızalı. Orijinal BIOS atmanıza rağmen hata devam ediyorsa düşüncem bu. Zaten Mining yapılan karta şüphe ile bakarım. Arkadaşınız kendi BIOS atsın BIOS ile düzelecekse.
Format daha iyi olmaz mı Recep Baltaş?

Muhtemelen kart arızalı. Orijinal BIOS atmanıza rağmen hata devam ediyorsa düşüncem bu. Zaten Mining yapılan karta şüphe ile bakarım. Arkadaşınız kendi BIOS atsın BIOS ile düzelecekse.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.

Arkadaşım burada değil maalesef görevde. Benim de yarın yetiştirmem gereken ödevlerim var hocam kullandığım programlar sıkıntı yaratıyor acilen çözmem lazım 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı