Rx 460 mı GTX 750 Ti mi?

Hasan33

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki ekran kartı arasında kaldım ama testlere göre RX 460 daha iyi gözüküyor.S sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 460, 750 Ti kartına göre oldukça güçlü. Eğer bulabilirseniz RX 560 da alabilirsiniz.

Oyuna girerken siyah ekran hatası alıyorum bilgisayarı reset atınca düzeliyor güncelleme yaptım hay la oluyor

Servise yollandi sikinti yok dediler hayla yasiyorum sorunu

Oyuna girerken siyah ekran hatası alıyorum bilgisayarı reset atınca düzeliyor güncelleme yaptım hay la oluyor

Servise yollandi sikinti yok dediler hayla yasiyorum sorunu
Dostum senin sorunun ekran kartından değil tamamen sisteminden aynı olay benim de başıma geldi eski bir sistemim var ve birkaç hafta önce de Asus RX 460 aldım video izlerken kilitleme oyunları açmama siyah ekran Sürekli hata. Asus servisinde tanıdığım olduğu için geri iade etme şansım oldu bu kartı. Ancak uyumlu bir işlemci ve anakart la kullanabilirsin. Yoksa kart canavar gibi.

Kesinlikle RX 460 modelini seçmelisiniz.
Yani performans olarak zaten üstün,üstün olmasa bile yazılım desteği yeni mimari vb.
GTX 750ti eski bir kart, eğer alabiliyorsanız bütçenizi biraz yükseltip 1050Ti almanızı öneririm performans açısından çok daha iyi bir kart 600 lira civarına bulabilirsiniz biraz araştırırsanız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı