RX 460 mı, RX 470 mi?

Aynen. Her kartta olmuyor ama giris seviyesinde daha cok goruluyor ve her zaman kullaniciyi uzmeyecek sekilde oneri yaparim. Adam alir karti sonra bana dese onerdin aldim ama siyah ekran hatasi aliyorum ve servis kartta sorun yok deyip gonderiyor diye ben mahcup olurum forumu birakirim bir daha girmem.

Siyah ekran hatalari Nvidia'da da var ama AMD'de ki kadar cok degil maalesef. AMD'de hatayi en cok sapphire serisin de gorursunuz bu hatayi ve giris seviyesinde cok daha oluyor boyle seyler. Girin bakin AMD forumuna siyah ekran hatalari alanlar giris seviyesi cogunlukda. 580'de alan da var almayanda. Yine ayni sekil de x60 x60x serisin de alanlar da.
Bu RX 460'ın yani GPU'nun sorunu değil. Markalardan kaynaklı sorunlar. Kaldı ki bu sorunlar çok nadir oluyor ve Nvidia'da da var. Neye dayanarak Nvidia'da daha az dedin bilemiyorum, sen sorunla karşılaşmamış olabilirsin ama durum eşit.

Size fanboy demiyorum ama dediğiniz gerçekten bilgisizlik durumuna düşer. 500 milyon sebebi vardır o siyah ekranın, giriş seviyesi modellerde de fazla değil bu sorun. Böyle bir şey söyleyecekseniz ortaya bir kanıt koymanız gerekir. Bu konuda @Jira hocama katılıyorum.

Kartınızdaki bir sorundan ötürü kapanma yapmış olabilir. Yine sorun yaşanacak diye bir kaide yok hocam. RX560 dahi GTX1050'nin gerisinde kalıyor. Fiyat farkı da çok az.
Peki GTX 1050 alsam nereden sipariş etmeliyim ve hangi marka olmalı kalite açısından. Çünkü bir sorun yaşamak istemiyorum. Power Boost 500W ve anakart H81H3-M4. Bir sorun çıkarmaz değil mi bu PC de.

Peki GTX 1050 alsam nereden sipariş etmeliyim ve hangi marka olmalı kalite açısından. Çünkü bir sorun yaşamak istemiyorum. Power Boost 500W ve anakart H81H3-M4. Bir sorun çıkarmaz değil mi bu PC de.

Galax GTX1050 Teknobiyotik

Bunu alabilirsiniz. Teknik olarak sorun yaşamazsınız. Parçalarınız uyumlu. Fiyat uygun bayağı, kaçırmayın derim. Dolardan nasibini almamış sanki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı