RX 460 OEM vs MSI OC RX 460 2 GB

OEM olan 4 GB mı? Eğer ikisi de 2 GB ise ucuz olan alanı al geç. Kalan paranın üzerine koyup RAM alırsın tertemiz sistem olur. RX 460 güzel karttır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OEM olan 4 GB mı? Eğer ikisi de 2 GB ise ucuz olan alanı al geç. Kalan paranın üzerine koyup RAM alırsın tertemiz sistem olur. RX 460 güzel karttır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

OEM olan 2 GB. Ama bazı oyunlarda 2 GB VRAM'in yetmeyeceği korkusu var. Ayrıca OEM normal RX460'dan daha fazla FPS veriyor diyorlar.
RAM'ler Dual channel mi?

1 adet bu RAM'den kullanıyorum:
(Yine özellikleri aynı olan daha ucuz bir RAM almayı düşünüyorum)

Bir de kendi sistemim ile attığınız videodaki FPS değerlerine yakın bir FPS mi alırım?

Son düzenleme:
Ben olsam RX 460 alacağıma o bütçeyle işlemci anakartımı satıp. Güzel bir APU toplarım.

APU ile RX460 arasında pek fark yok. R3 4350G - R5 3400G alınabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı