RX 460 Sistemde "Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" Hatası

Maresca

Hectopat
Daha fazla  
Ben bu hatayı almaya başladım, oyunlara falan girince direkt oyundan atıyor. Ekran kartım AMD RX 460, güç kaynağım ise 470W fakat 400W veriyor.
  • Athlon II X2 250 İşlemci
  • DDR3 6GB Bellek
  • RX 460 Ekran Kartı
  • Asus M4N68T-M V2 Anakart
  • Windows 7

hocam k.b baya geç oldu fakat sürücüler güncel overclock felanda yapmadım fakat aldığım yerde yapıldıysa nasıl geri alırım?

MSİ After Burner yazılımını yükledikten sonra MHZ değerlerini kontrol et. Bu programın arayüzünde geri al ikonu şeklinde bir buton olacak o butona basarsan yapılan OC işlemlerini sıfırlayacaktır. Gösterge panelinden CPU kullanımı, sıcaklığı, GPU kullanımı, sıcaklığı gibi özellikleri aktif ederek bu değerleri oyun oynarken takip edebilirsin. Eğer bir OC işlemi yapılmamışsa sıcaklık değerlerine bak derim.

Sent from my D5803 using Technopat Sosyal mobile app

Radeon ayarları uygulaması, gaming, global ayarlar, tüm overdriveler, sonrada sağda bir şey vardı ordan sıfırlayabilirsin. İşlem tamam.
işe yaramadı hocam

MSİ After Burner yazılımını yükledikten sonra MHZ değerlerini kontrol et. Bu programın arayüzünde geri al ikonu şeklinde bir buton olacak o butona basarsan yapılan OC işlemlerini sıfırlayacaktır. Gösterge panelinden CPU kullanımı, sıcaklığı, GPU kullanımı, sıcaklığı gibi özellikleri aktif ederek bu değerleri oyun oynarken takip edebilirsin. Eğer bir OC işlemi yapılmamışsa sıcaklık değerlerine bak derim.

Sent from my D5803 using Technopat Sosyal mobile app
hocam dediğini yaptım sıcaklık oyun açık değilken 35

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı