Alıcı RX 470-480-570-580 4GB/8GB Ekran Kartları

Akoleroski

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
RX 470, RX 480, RX 570 ve RX 580 Ekran kartları arıyorum.
Satmayı düşündüğünüz kartları [email protected] adresine fotoğraf ile birlikte gönderebilirsiniz.

- Lütfen uçuk fiyat tekliflerinde bulunmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinden'de hazır rigler satılıyor, onlarla pazarlık yapın derim.

Rig derken mining riglerden mi bahsediyorsun? Mining yapılmış kart almak istemiyorum bütün kartları aldıkları için normal kullanıcılara kart kalmadı.
Bazı hazır mining rigler kullanılmamış oluyor, açıklamasında yazar. Ekran kartı stoğunu görünce kapıyor, hepsini toplayıp fahiş fiyattan satıyor.

Elimde ASUS ROG STRIX RX 480 var. Oyun oynamak amacıyla aldım ama internetimdeki ping yüzünden lanet ettim ve dizi izlemek amacıyla kullandım. Kırıkkale civarında iseniz gelip gerekli testleri yapabilirsiniz.

Elimde ASUS ROG STRIX RX 480 var. Oyun oynamak amacıyla aldım ama internetimdeki ping yüzünden lanet ettim ve dizi izlemek amacıyla kullandım. Kırıkkale civarında iseniz gelip gerekli testleri yapabilirsiniz.

Kartın kendi fotoğraflarıyla birlikte fiyat teklifini [email protected] adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Hala ilgileniyorsanız, bu ilanıma bakabilirsiniz. Detayları GET mesajı üzerinden konuşabiliriz.
Tıkla

Geri
Yukarı