RX 470 Boşta 45 Derece

50 derece bende de oluyor arada.

ss-min.png

Kasa fanlarının yönleri doğru mu acaba? Öndeki fanlar içeriye, arkadakiler ise dışarıya hava üflemelidir.

Zaten kasa aldığımda 5 fanlıydı, o içeriye-dışarıya olan hava akışını nasıl halledeceğim ?

Merhaba, konuyla alakası yok ama Rx 470 den memnun musunuz? Rx 470 - gtx 970 - rx 480 gibi kartlar arasında kaldım.

Rx 470'den memnunum evet. Gta 5 Ultra ayarlarda 60 Fps. Alacaksanız Rx 480 alın fakat bütçeniz yoksa Rx 470 alın.

Hocam bu arada ufak bir hatırlatma eklemek istedim. Atılan tüm görsellerde 0db özelliği açık yani fanlar belli bir dereceye kadar hiç çalışmıyor. Eğer kapatırsanız boştayken ekran kartı sıcaklığınızı düşürebilirsiniz.

Hocam bu arada ufak bir hatırlatma eklemek istedim. Atılan tüm görsellerde 0db özelliği açık yani fanlar belli bir dereceye kadar hiç çalışmıyor. Eğer kapatırsanız boştayken ekran kartı sıcaklığınızı düşürebilirsiniz.
Konuyu hortlamasaydınız iyiydi hocam 14 ocak sen son gönderi tarihi..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı