RX 470 ekran kartı her oyunu açar mı?

Bilmediğiniz işlemci hakkında yorum yapmayın lütfen, 4790K RTX 2060'da oyuna göre değişen %5-%15 darboğaz yapıyor 4. nesil diye küçümsemeyin.
Fiyatı uygunsa neden alınmasın?

Ölü sokete yatırım yapılmaz, ayrıyeten sizden daha iyi biliyorum en çok ben biliyorum o konuda şüpheniz olmasın. :D insanlar sırf bak bende i5 var i7 var diyebilmek için gidip eski işlemcileri tercih ediyorlar. Çok yanlış bir düşünce. Güncel bir i3 arkadaşın dediği i7'yi 3 le çarpar 10 ile toplar. Mimari çok önemli. Mesela bu örnek verdiğim işlemi Alder Lake mimarisine sahip bir i3 ile uygulayabilirsiniz.

Ölü sokete yatırım yapılmaz, ayrıyeten sizden daha iyi biliyorum en çok ben biliyorum o konuda şüpheniz olmasın. :D insanlar sırf bak bende i5 var i7 var diyebilmek için gidip eski işlemcileri tercih ediyorlar. Çok yanlış bir düşünce. Güncel bir i3 arkadaşın dediği i7'yi 3 le çarpar 10 ile toplar. Mimari çok önemli. mesela bu örnek verdiğim işlemi Alder Lake mimarisine sahip bir i3 ile uygulayabilirsiniz.

Hiçbir şeyden anladın yok ölü soket falan oldu yok ben i7 demek için almıyorum güçlü oldu için alıyorum o.c ile çoğu ekran kartıni besler RTX3050 bile besliyebiliyor o.c ile ve bütçem olmadı için anakart değiştiremem o yüzden almak zorundayım ve işlemci zaten 2. el rahatlikla alinir en zor bozulan parça işlemcidir.

Hiçbir şeyden anladın yok ölü soket falan oldu yok ben i7 demek için almıyorum güçlü oldu için alıyorum o.c ile çoğu ekran kartıni besler RTX3050 bile besliyebiliyor o.c ile ve bütçem olmadı için anakart değiştiremem o yüzden almak zorundayım ve işlemci zaten 2. el rahatlikla alinir en zor bozulan parça işlemcidir.

Sen ne anlatıyon be abla gözünü seveyim be abi

Yeni konular

Geri
Yukarı