RX 470 kapanma sorunu

atomiksler

Hectopat
Daha fazla  
1 hafta önce RX470 aldım. Bilgisayara taktım 1 hafta oynadım fakat güçlü oyunları açınca GTA V gibi, oyun kapanıyordu. Sistemimin neresini değiştirmem lazım ?

İşlemci: i3 4150
Anakart: H81M-S2PV
RAM: 4GB

Cidden anlamıyorum 4 gün boyunca bilgisayarcı da baktı o anakartı değiştirmen lazım dedi. Sizce neyi değiştirmem lazım ?

güncel acil bir durum

1 hafta önce RX470 aldım. Bilgisayara taktım 1 hafta oynadım fakat güçlü oyunları açınca GTA V gibi, oyun kapanıyordu. Sistemimin neresini değiştirmem lazım ?

İşlemci: i3 4150
Anakart: H81M-S2PV
RAM: 4GB

Cidden anlamıyorum 4 gün boyunca bilgisayarcı da baktı o anakartı değiştirmen lazım dedi. Sizce neyi değiştirmem lazım ?

güncel acil bir durum
İşlemci RX 470 i kaldırsa da ağır oyunlarda az darboğaz yapıyor. RAM de yetersiz. 4 GB bir kit daha alman lazım

Herkese Merhaba, 4GB daha ram aldım 8GB oldu. 4GB ram ile oynuyamadığım oyunlara girdi ve kapanma gibi bir problem yaşamadım yani sorun geçti diyebiliriz fakat bir sıkıntım var buraya yazıyım ayrıca konu olarakta açıcam;
Bazen bilgisayarı açtığımda 5-10 saniye çalışıyor sonra birden kapanıp tekrar çalışıyor ve bunlar olurken ekrana görüntü gelmiyor. aç kapa yapa yapa bilgisayarı açıyorum fakat neden böyle bir sorun yaşıyorum ?

Merhabalar. Ben de bugün RX 470 8 GB ekran kartı aldım. Özellikle Call of Duty Black Ops 3 oyununda direkt PC'yi kapatıyor. Boştayken de ekran kapanıyor ve resetleyene kadar görüntü gelmiyor.
Sistemim: AMD Athlon X4 840 işlemci, anakart: MSI A68HM-E33 v2, RAM: 16 GB DDR3. PSU 500 Watt. Cevaplarsanız sevinirim.

Serdar bey aynı sorun bende de var. Oyun oynarken PC kendine reset atıyor sizde de aynı mı? PSU alınca sorun tamamen sorun çözüldü mü? Bana da yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı