RX 470 "Kod 43 Windows bu aygıtı durdurdu" sorunu

Kebabist

Hectopat
Yeni bilgisayar topladım ama böyle bir sorunla karşılaştım.

kod433.PNG

Sistem Özellikleri:
  • - RX 470 GPU
  • - Intel i5 4440 işlemci
  • - 4*2= 8 GB RAM
  • - 700Watt Zalman PSU
  • - MSI B85M-G43 anakart

Denediğim çözüm yöntemleri:
- Aygıt yöneticisinden cihazı kaldırıp driverlarını yeniden kurmak.
- Windows sorun düzelticiyi çalıştırmak.
- DDU kurup temiz driver silme işlemi yapıp tekrar kurmak
- Anakart BIOS update etmek.
- Registry Recycler, Driver Booster tarzı programları kullanmak.

Tüm bunları yapıp düzelmeyince tekrardan format atıp Driverları güncelledim ama yine düzelmedi. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını çıkartıp uç kısımlarını güzelce silgi ile sildikten sonra tekrar hatayı verecek mi ? birde sürücüyü manuel olarak temiz kurulum yapın veya windows 10 temiz kurulum yapmayı devam edin (Driver booster gibi yazılımlar kullanmayın),
Microsoft tarafından üretilen ve Windows işletim sisteminde ortaya çıkan hatalar için çözüm üreten bir yardımcı uygulamasıdır:
Microsoft Fix It

Ekran kartını çıkartıp uç kısımlarını güzelce silgi ile sildikten sonra tekrar hatayı verecek mi ? birde sürücüyü manuel olarak temiz kurulum yapın veya windows 10 temiz kurulum yapmayı devam edin (Driver booster gibi yazılımlar kullanmayın),
Microsoft tarafından üretilen ve Windows işletim sisteminde ortaya çıkan hatalar için çözüm üreten bir yardımcı uygulamasıdır:
Microsoft Fix It
Bunu denedim bir sonuç alamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı