RX 470 Oyunlarda Hata Veriyor

Daha fazla  
Kartı aldığım gün (1.5 yıl önce) bütün AAA oyunlarda (CS:GO gibi oyunlarda sorun yok) farklı hata pencereleriyle oyundan attığını gördüm. İlk GTA 5 için olduğundan onun çözümünü araştırmıştım ve bi' arkadaşın "Kartını OC ettiysen olabilir." yorumundan yola çıkarak 1260 MHz olan frekansı 1160 MHz'e indirdim ve sorundan kurtuldum. Bilgisayarı her kapatıp açtığımda tekrar uğraştırması can sıkıcıydı fakat üstüne çok düşmemiştim. Ancak geçen günlerde 17.6.2 driverinden 17.12.1'e geçiş yaptım ve frekansı düşürsem de crash verdiğini gördüm, eski drivera geri döndüm. Yani şu an Adrenaline özelliklerini kullanamıyorum, lütfen yardım edin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun burda zaten OC felan yapmadım stok şekilde 1260 Mhz'de geliyor. Ama benim bunu daha da düşürmem gerekiyor ve 17.12.1'de hiçbir şekilde çözülmüyor.

Bir de temiz kurulumdan sonra temelli bozulmasın? :D

O zaman rehbere göre şu anki sürücünüzü kaldırıp, en son sürücüyü güncelleyin.

Bir de temiz kurulumdan sonra temelli bozulmasın? :D
Hayır. Bir de oyunlarda hata derken nasıl bir hata? Onu da ekran görüntüsü ile belirtirseniz iyi olur.

Deneyeyim.

DDU'yu başlattığımda başlatma seçeneği ekranı (güvenli modu seçtiğimiz) gelmiyor direkt program açılıyor ve güvenli modda değilsiniz önerimiz odur diyor.

Düzelmedi, umarım eskiye dönünce düzelir.

Lütfen yardım edin. :,(

17.6.2 sürümünde power limiti yükselttim ve artık stok hızında crash vermiyor. Yarın 18'e geçeceğim umarım çözülmüştür. Ama neden böyle bi' şey var hala anlamadım. :)

Çözüldü, gücü %15 artırdım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı