RX 470 sistem MSİ Gaming App yüklenmeme sorunu

Daha fazla  
Merhaba.

Dün Vatan'dan MSI RX 470 4GB 256Bit ekran kartı aldım.
Anakarta bağladım ve güncel driver'ini AMD'nin sitesinden indirip kurdum. Driver ve Afterburner'da sorun yaşamadım.
Bunun yanında utility uygulamalarına indirdim, Msi Live Uptade 6 ve Msi Gaming App'ta sorunlar yaşıyorum.

-Msi Gaming App yüklenirken Gaming App, Dragon Eye kurulumunu bitiriyor ve sıra Msi Oc Kit uygulamasına geliyor ve orada takılıp kalıyor 1 saat bekledim ve ilerleme yok ayrıyetten işlemci o kadar ısınıyor ki yavaşça 65 derecelere kadar ulaşıyor. Kasamda havalandırma sistemim iyi durumda GTA 5'te bu değerleri en üst seviyede anca görüyorum. Ayrıca uygulama yüklemesini görev yöneticisinden kapatıp bilgisayarı yeniden başlattığımda Windows ayarlarınız yapılandırılıyor deyip kalıyor ve reset atmıyor.

-Msi Live Update 6 programını sorunsuz yüklüyorum fakat yükledikten sonra bilgisayara reset atıyorum ve açılıştaki Windows başlangıç sesi parazitli bir şekilde ve ekran kasılarak açılıyor.

Evet arkadaşlar sorunlarla ilgili bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim açıkçası saatlerce uğraştım bunaldım artık.

Bilgisayar Özellikleri;

-Asus M5a97 Evo R2.0
-Kingston 3x4 12GB 1300MHz RAM
-AMD FX 8150 3,6 GHz işlemci - Cooler Master Stok Fan
-Msi RX 470 4GB 256bit Ekran kartı
-Samsung s24d300h 24"
-Corsair VS550 PSU
-Sandisk Plus 240gb SSD
-PowerBoost Deluxe Series VK-G1009B Kasa

İşletim Sistemi;
-Windows 7 64 bit - Fakat Windows sürümüm şuan orijinal değil ve güncellemesi tamamlanmadı bu nedenle.

Programların anakart veya işletim sistemiyle uyuşmadığını düşünüyorum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı