RX 470 vs RX 570

Sizden tek ricam sakinliğini koruyup bu konuyu daha fazla kirletmemek olur, konu sahibi gelince tekrar yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Lütfen.
Kusura bakmayında batan bir ülkede insanlar dişinden tırnağından arttırıp bir şeyler satın almaya çalışıyorlar. Birileri kalkıp sırf marka fantezisi için bu insanların paralarını hiç ederken sakin olamam. Her gün görmüyor musunuz kardeşim açılan RX570-580 şikayetlerini. Neyin kafası bu anlamıyorum.

Şaka mısın kardeşim sen ? Birisi 2k'da test edilmiş diğeri 1080p'de :D İkisinide eşit şartlarda test edersen karşılaştırma olur. Karşılaştırma kavramını da biz mi öğretelim bu yaşta size ?
10 watt fazla sayın 570'i. Gidin az bakın etrafınıza at gözlüklerinizi çıkarıp.

Kusura bakmayında batan bir ülkede insanlar dişinden tırnağından arttırıp bir şeyler satın almaya çalışıyorlar. Birileri kalkıp sırf marka fantezisi için bu insanların paralarını hiç ederken sakin olamam. Her gün görmüyor musunuz kardeşim açılan RX570-580 şikayetlerini. Neyin kafası bu anlamıyorum.
Evet insanlar dişinden tırmağından artırıyor ki bu piyasada bu para bile anca Rx serisi kartlara yetiyor. Neden düşük bütçede herkes AMD tercih ediyor. Çünkü fiyat performans açısından rakiplerine göre önde. Bu arada arkadaşlara katılıyorum lütfen konuyu kirletmeyin. Sizi bu konuda bir daha görmezsem mutlu olacağım. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin lütfen.

Nerde her gün konu açılıyor arkadaşım. 1-2 ay önceydi onlar. Yeni güncellemelerle sorun düzeldi diyorum sen hala aynı sebeplerden burda millete saldırıyosun. Bu forumda takılmasak senin ''her gün konu açılıyor bu sebepten'' dediğine inanacağız.

Hala güç tüketimine göre ekran kartını önerenler var, yazık hiçbir şey demiyorum. Elektrik faturasına aslında hiç denecek kadar az yansayacağını keşke bilselerdi.
Hocam bu arkadaşlar ekran kartını bitine göre almaya devam edecekler. Bence artık siz de onlara kafa yormayın.

Bir de konuyla ilgisi yok ama profil fotoğrafınızı nerden buldunuz veya nereden yaptınız söyler misiniz.

Şu arkadaşı takmayın artık :) Her konu da böyle. Wattman üzerinden çok ve çok az bir program kaybı yaşayarak Undervolt yaparsınız. Güç tüketimi 20-30W düşer ve daha az ısınır. RX 570 8 GB faturasına bakın alındığı tarihe. Eğer cidden geçen ay veya 2 ay önce falan alındıysa ve düzgünce yapıldıysa alınabilir fiyatı uygun olduğu halde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı