RX 470'i VBIOS ile 8GB VRAM Yapma

O işlem harici ekran kartlarında olmaz. Dahili ekran kartlarda olur. O da sistemin RAM'inden alır. RX 470 harici bir karttır.

Yani kısacası öyle bir mantıksız bir şey olmaz.

Kusura bakmayın ceza yedim. Bu yüzden cevap yazamadım.

Sizce bu mümkün mü? Kartın üstüne yazılımla daha fazla NAND bellek eklenebilir mi? İmkanı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da yapılıyor. Sizce işe yarar mı ?

Kusura bakmayın ceza yedim. Bu yüzden cevap yazamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da yapılıyor. Sizce işe yarar mı ?
Bu videonun başında şöyle bir cümle kuruyor: ilk üretilen 4gblık kartlarda fiziki olarak 8 gb belleğin mevcut olduğunu bunu açmak için de 8gb lık kartların biosunu onlara flashlayabileceklerini söylüyor. Sizin ürününüz o bahsedilen grupta mı değil mi bilmiyorum. Bunun kartınızı bozabileceğini de söylüyor.

Bu videonun başında şöyle bir cümle kuruyor: ilk üretilen 4gblık kartlarda fiziki olarak 8 gb belleğin mevcut olduğunu bunu açmak için de 8gb lık kartların biosunu onlara flashlayabileceklerini söylüyor. Sizin ürününüz o bahsedilen grupta mı değil mi bilmiyorum. Bunun kartınızı bozabileceğini de söylüyor.
Peki bunu anlamanın bir yolu var mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı