RX 480 alınır mı?

İnanınki anlaşılmayıcak şekilde temizleyebiliyorlar

Ben kasanın durumu ve satıcının diğer ilanları inceleyip söyledim. Belli ki günlük kullanım ve oyun için yaptığı eski sistemini satıyor. Miner olsa daha farklı olurdur sanki. Senin, benim gibi temiz kullanmış olabilir.

FurMark testi ile anlaşılıyor. Kendim çok fazla alımını yaptım, kartın fanlarına dikkat edin özellikle fan değişimi yapılmış mı, sürekli bakım yapıyor mu benzeri sorular sorun ayrıca mining kartlarında BIOS Switch hep yazılım yüklü oluyor onu sıfırlamak zor kartın Switch'ini test edin en basit anlama yöntemi hocam. Eğer başka sorunuz varsa sorabilirsiniz şu an bende 480 kullanıyorum, mining yapılmış bir kart.

Sistemin nedir? PSU dahil belirt.
500w psu var
FurMark testi ile anlaşılıyor. Kendim çok fazla alımını yaptım, kartın fanlarına dikkat edin özellikle fan değişimi yapılmış mı, sürekli bakım yapıyor mu benzeri sorular sorun ayrıca mining kartlarında BIOS Switch hep yazılım yüklü oluyor onu sıfırlamak zor kartın Switch'ini test edin en basit anlama yöntemi hocam. Eğer başka sorunuz varsa sorabilirsiniz şu an bende 480 kullanıyorum, mining yapılmış bir kart.
hocam uzaktan alacağım team viewer ile bağlanıp testleri yapacağım mining kartı olmadığını anlamam için ne testler yapabilirim ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı