RX 480 sistem alınır mı?

Batuyed

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7-4770 3.4ghz, Rx 480 4GB, 16GB Ram 1600mhz, 450W Psu.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 2.el 4000TL'ye;
RX480 4 GB ekran kartı,
16 GB RAM,
Intel i7 4700 3.40GHz
Sistem buldum. Bu sistem yeni nesil oyunlarda ve FPS oyunlarında nasıl FPS verir (örneğin: Valorant, GTA V, RDR2)
İnternette test videolarını bulamadım bende buradan konu açmak istedim.
Yanıtlarınız bekliyorum.

Merhaba, 2.el 4000TL'ye;
RX480 4 GB ekran kartı,
16 GB RAM,
Intel i7 4700 3.40GHz
Sistem buldum. Bu sistem yeni nesil oyunlarda ve FPS oyunlarında nasıl FPS verir (örneğin: Valorant, GTA V, RDR2)
Yanıtlarınız bekliyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, 2.el 4000TL'ye;
RX480 4 GB ekran kartı,
16 GB RAM,
Intel i7 4700 3.40GHz
Yanıtlarınız bekliyorum.

AMD ekran kartı almanı asla önermem RX 590 aldım bir de undervoltla uğraşıyoruz ama fiyatı iyiymiş paran azsa AMD al paran varsa hiç blaşma derim performansı iyi driverı kötü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD ekran kartı almanı asla önermem RX 590 aldım bir de undervoltla uğraşıyoruz ama fiyatı iyiymiş paran azsa AMD al paran varsa hiç blaşma derim performansı iyi driverı kötü.

Sizin öneriniz nedir alınır mı?

Fiyatı bayağı ucuz ama bu işte bir şey var gibi.

Klâsik popüler oyunları rahat oynatır, RDR2 tarzı oyunları da 30+ FPS akıcı oynatması gerek. Alınabilir gibi duruyor, Zor ama bulabilirsen AM4 soket sistem bak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı