RX 480 Crossfire, i7 7700K vs GTX 1080, i7 7700

Furkan TR

Hectopat
Konu başlığındanda gördüğünüz gibi CF RX480 + İ7 7700K mı yoksa GTX1080 + İ7 7700 mü? PC resimleri hemen altta bulunmaktadır. Tüm kararlarınızı alalım. Bütce 6800 TL. Değişmesi gereken parça var mı?

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı 2.PNG
Ekran Alıntısı 3.PNG
Ekran Alıntısı 4.PNG
Ekran Alıntısı 5.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
cr ile 1080 aynı performansı veriyor
skueztech'den bakabilirsin
işlemci fark yapabilir azcık :D
ama crossfire sadece desteklenen oyunlarda 2 ekran kartı olarak performans veriyor ve crossfire bazı oyunları açmıyor
yerinde olsam 1080 alırdım sonradan slı yapılabilirde hem (aşırı gereksiz olsada :D )
ve k olmayan işlemciye z seri bi anakart almayacağını söyle n'olur :D

Hepsiburada (b)indirim yaptı, yani kaçırdığı bir şey yok.

karedeşim i5 6500 820 lıraya dustu rx 460 lar 440 lıraya dustu tamam dedıklerınızde var ama araştırırsanız yakalarsınız ama anakartların cogunda fıyat ındırımdekı halınden bıle yuksektı kasalarda aynı sekıl powerlar cok ucuzladı arastırın abı bıraz :D bindırım yaptırmayın kendınıze bu sıstemde de ucuz seyler var ocz 240 gb gibi

Gayet güzel indirim vardı. Fakat kendi biligisayarımı satmadığım için alamadım. Aklımda GTX1080 + i7 7700k vardı direk öyle alıcaktım oda olmadı neyse biligiler için sağolun

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı