Rx 480 f/p sistem tavsiyesi

SaMo_Sy

Hectopat
Selamlar, sapphire RX 480 8 GB ekran kartı ve VX2457 monitörüm var.Kasa ve suanlik ssd hariç, anakart, işlemci, PSU ve RAM almak zorundayım. Bütçem 1500 TL, f/p olarak yardımcı olur musunuz acaba, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 TL Fazla ama kesinlikle tavsiyemdir.
Adsız.png

Bu sistem tavsiyesi de benden olsun:
Kasa, Monitör ve Ekran kartı elinizde olduğu için dahil etmedim. Hepsi toplam 1510TL ediyor. HDD de mevcut ise yerine Samsung EVO 850 120GB eklenebilir. Daha ucuza denk geliyor.

Veya bu sistemi de düşünebilirsiniz:
Bu sistem ise 1511TL. İki güç kaynağı da yazmasa da 80+'dır. "Bence" özellikle 2. sistem f/p gibi birşey oldu :D Bazooka anakarta ise daha çok gaming anakart diyebiliriz. Gaming özellikleri dışında normal kullanımda veya oyunlarda performans farkı yoktur.

Son düzenleme:
Bu sistem tavsiyesi de benden olsun:
Kasa, Monitör ve Ekran kartı elinizde olduğu için dahil etmedim. Hepsi toplam 1510TL ediyor. HDD de mevcut ise yerine Samsung EVO 850 120GB eklenebilir. Daha ucuza denk geliyor.

Veya bu sistemi de düşünebilirsiniz:
Bu sistem ise 1511TL. İki güç kaynağı da yazmasa da 80+'dır. "Bence" özellikle 2. sistem f/p gibi birşey oldu :D Bazooka anakarta ise daha çok gaming anakart diyebiliriz. Gaming özellikleri dışında normal kullanımda veya oyunlarda performans farkı yoktur.
Kardesim 2. Sistem benim kafama da yattı. Sinerjide bazı ürünlerin ambalajlarında açık olarak gelmiş olan arkadaşlar vardı galiba bende ordan almak istiyorum bu sistemi ama güvenilir midir site, sorun çıkar mı acaba?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı