Rx 480 f/p sistem tavsiyesi

Kardesim 2. Sistem benim kafama da yattı. Sinerjide bazı ürünlerin ambalajlarında açık olarak gelmiş olan arkadaşlar vardı galiba bende ordan almak istiyorum bu sistemi ama güvenilir midir site, sorun çıkar mı acaba?
Hocam Technopat'te alışveriş yapan çok var. Elbet sorun çıkabilir ve sorun yaşayanlar da var ancak çok az. Ve güzel bir teknik destekleri var diye duydum. Umarım sorun yaşamazsınız. Ben de yeni sistemimi sinerji'den toplayacağım.

Hocam Technopat'te alışveriş yapan çok var. Elbet sorun çıkabilir ve sorun yaşayanlar da var ancak çok az. Ve güzel bir teknik destekleri var diye duydum. Umarım sorun yaşamazsınız. Ben de yeni sistemimi sinerji'den toplayacağım.
Eyv kardeşim, inş. Bu ay sonu toplamaya çalışacağım 2. Yazdığın sistemi, tekrar saol yardımın için

Değiştirilebilir. Ancak fiyat +70TL artacaktır. 500W 80+ psu f/p için toplanan bir sistem için yeterlidir. 12v portlarından 408W güç çıkışı sağlayabiliyor. Ve toplanan sistem için yeterlidir. Güç kaynağı için +70TL vermek yerine, işlemciyi i5 6600K ile +65TL'ye değiştirmek daha uygun olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı