RX 480 vs. 5600 XT

Bence iptal edip direkt NVIDIA bir kart al %5 performansa fazla takılma çünkü RTX 2060'da RTX teknolojisi var ve NVIDIA oyunlarda daha optimize çalışıyor. Son çıkardığı teknolojileri düşünürsek şaha kalkıyor tüm RTX ailesi.

5600XT alınıyorsa bu model alınmalı;

2060 tarafında önerim;
.

Son düzenleme:
Eğer 3000₺'ye RTX2060 bulabilirseniz onu alın bence. RX5600 XT daha performanslı olabilir ama daha hızlı ısınır. Ayrıca 2060'da Ray Tracing ve DLLS olması onu daha avantajlı yapıyor.

Olur da iade ederseniz 3100 liraya Sinerji'de Zotac RTX 2060 var. Belki Gaming Gecesinde daha ucuza gelebilir.

Bu karşılaştırmada 5600XT kat ve kat daha iyi, ancak ben size Gaming Gecesinde RTX 2060 almanızı öneririm. Her ne kadar AMD ekran kartlarını seviyorsam ve kullandıysam da, hala sürücü problemlerinin olduğu ve DLSS gibi Nvidia özel özelliklerin harika olduğunu inkar edemem.

Edit : Yeni gördüm, o Mech model kronik ısınma sorunlu. Aynı fiyata Pulse model vardı sanırım, ondan alabilirsin.

Hangi sürüm ve fotoğrafını atsana bir.

Direkt bu postu okuyabilirsin aradan zaman geçti. 23 Haziran 2020 zamanı en güncel WHQL neyse o yüklüydü.

Direkt bu postu okuyabilirsin aradan zaman geçti. 23 Haziran 2020 zamanı en güncel WHQL neyse o yüklüydü.
Tamam bunu deneyeceğim şimdi recommended bir sürüme geçeceğim DDU ile sürücüyü kaldırıp. Optional son güncellemeyi kurmuşum ekran kartına o da sıkıntı yaratıyordur büyük ihtimal
Ayrıca orada Driver'dan olduğu ne malum?

İşlemciniz nedir?

Ryzen 5 1500X kullanıyorum fakat işlemci darboğaz yapacak gibi duruyor 1 - 2 hafta içerisinde Ryzen 5 3600 alacağım.
Sistemim AMD üzerine kurulu olduğu için ekran kartı bakımından da AMD düşünüyorum siparişimi iptal ettim Sapphire Pulse RX 5600 XT alacağım gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı