RX 5600 XT Mech OC vs RX 5600 XT Gaming X

Katılmıyorum zira 12gbps olan modeller, 14gbps bellek hızına sahip modellerden yeni gelen BIOS update sayesinde geri kaldı ve 14gbps kartlar gerçekten güçlendi. Rog Strix öneririm
Aynı şey geçerli. Bir çubuğu sağa kaydır. BIOS güncellemeye bile gerek yok.

Katılmıyorum zira 12gbps olan modeller, 14gbps bellek hızına sahip modellerden yeni gelen BIOS update sayesinde geri kaldı ve 14gbps kartlar gerçekten güçlendi. Rog Strix öneririm
az önce MSI nin sitesine girdim rx 5600 xt mech o.c krtına baktım. şöyle bir açıklama var
  • Boost Clock / Game Clock* / Base Clock / Memory Speed
    Up to 1620 MHz / Up to 1460 MHz / 1235 MHz / Up to 14 Gbps
  • 6GB GDDR6
  • DisplayPort x 3 / HDMI x 1
Sanırım 14 Gpbs bios güncellemesi bu kartada gelmiş? Pek anlamıyorum bu işlerden bilgisi olan var mı?

az önce MSI nin sitesine girdim rx 5600 xt mech o.c krtına baktım. şöyle bir açıklama var
  • Boost Clock / Game Clock* / Base Clock / Memory Speed
    Up to 1620 MHz / Up to 1460 MHz / 1235 MHz / Up to 14 Gbps
  • 6GB GDDR6
  • DisplayPort x 3 / HDMI x 1
Sanırım 14 Gpbs bios güncellemesi bu kartada gelmiş? Pek anlamıyorum bu işlerden bilgisi olan var mı?
14 Gbps kartlara (rog strix, xfx thic III pro, sapphire) gelen güncelleme 1750 MHz Boost sağlarken, 12 Gbps (msi, gigabyte, xfx thic II serisi) kartlara gelen güncelleme 1620 MHz boost clock kazandırıyor. Ben hala 14 Gbps bir kart almanızı tavsiye ederim.

14 Gbps kartlara (ROG STRIX, XFX thic III Pro, Sapphire) gelen güncelleme 1750 MHz Boost sağlarken, 12 Gbps (MSI, Gigabyte, XFX thic II serisi) kartlara gelen güncelleme 1620 MHz Boost clock kazandırıyor. Ben hala 14 Gbps bir kart almanızı tavsiye ederim.

Ben biraz araştırdım. MSI 5600 XT Mech o.c modeli 14 Gbps'ye son gelen BIOS güncellemesiyle çıkıyor diye biliyorum. Yanlış mı araştırmışım. Hatta şöyle bir videoda izledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben biraz araştırdım. MSI 5600 XT Mech o.c modeli 14 Gbps'ye son gelen BIOS güncellemesiyle çıkıyor diye biliyorum. Yanlış mı araştırmışım. Hatta şöyle bir videoda izledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru MSI sayfasında da belirtilmiş.

Ben biraz ucuza aldım hocam bu kartı 2150 TL'ye geldi. Fiyatına göre pişmanlık duymam asla. Aldıgım için mutluyum tek aklımdaki soru benim 14Gbps güncellemesinden sonra bu ekran kartının performansı artmış mıdır onu merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı