RX 550 bir 0 derece, bir 99 derece oluyor

r103

Centipat
Daha fazla  
Yeni ekran kartı aldım. Masaüstünde bile ekran kartım böyle ani çıkışlar ve inişler yaşıyor 3 saniye 2 derece, 3 saniye 99 derece falan oluyor. Oyunda da aynı şeyi yapıyor. Ekran kartım yeni model: RX 550. Ne yapmam gerekli ve neden oluyor olabilir ?

Dosya Ekleri

• 53y74.png
    53y74.png
    93,9 KB · Görüntüleme: 81
Yeni ekran kartı aldım. Masaüstünde bile ekran kartım böyle ani çıkışlar ve inişler yaşıyor 3 saniye 2 derece, 3 saniye 99 derece falan oluyor. Oyunda da aynı şeyi yapıyor. Ekran kartım yeni model: RX 550. ne yapmam gerekli ve neden oluyor olabilir ?

Hocam bir de Afterburner ile bakın derim. Benim laptoptaki nitrosense de boşta 99 derece gösteriyor. Afterburner'da ise 50 derece.
Bunlar ekran kartını ne kadar kullandığını göstermiyor mu? Sıcaklık aşağıda 47 derece yazıyor.

Harbiden öyleymiş hocam.

DDU ile sürücünüzü kaldırın ve en güncelini kurun. En günceli kurluysa 20.4.2 kurun.

İşe yaraması lazım Afterburner doğru ölçüyor çünkü.

MSI Afterburner programında 46 derece görünüyor ama ben yanlış yazmışım zaten derece değil kullanımı %99 %0 falan oluyor saniyesinde. Sürücülerim güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
oyunda drop yiyorum maalesef. yani sistem gereksinimi çok düşük oyunlarda bile fps'im bir anda 30 lara düşüyor bir anda 140 lara çıkıyor falan anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı