RX 550, ETS 2 Performansı Nasıldır?

O paraya GTX750Tİ gibi bir kart varken RX 550 almak :)
Milletimiz güncel alsın iyi hoşta o paraya ''Güncel'' havası basılmış bir kart alarak yaşayacakları hayal kırıklığı beni burada okurken bile üzüyor :(

Rahat oynarsın fakat yerinizde olsam RX460 alırım. %30 daha performanslı ve aynı fiyatta, hatta daha ucuza bulunabiliyor. Pek mantıklı değil açıkçası RX550. RX560'ı da bekleyebilirsiniz.

Dostum şakamı yapıyorsunuz anlamıyorum ki RX 550 daha güncel ve fiyat farkı yoksa tabikide RX 550 bu olay RX 480 vs GTX 1060 gibidir. Biri 8GB diğeri 6GB ama gel gelelim bazı oyunlarda 1060 daha performanslı çünkü neredeyse oyunların hepsi DX11 olduğu için 1060 daha iyi bu konuda ama DX12 olayı işin içine giriyor ve ileride VULKAN olacak alt segmentide DX12 olacak burda RX480 güçleniyor eğer anladıysanız ne mutlu bana her zaman güncel bileşen daha iyidir böyle dediğim için hepsi iyi olucak değil ya ;)

Güncel olduğu doğrudur fakat pek mantıklı değil açıkçası. GTX750Ti'dan bile kötü olan bu kart RX460 ile aynı fiyatta ki RX460 da güncel sayılır. RX550 ülkemizde çok pahalı. 300-350 TL olmadığı sürece alınmaz, alınmamalı bana kalırsa. En doğru karar RX560'ı beklemek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı