RX 550 kasaya sığar mı?

Lütfen bu ekran kartına bu kadar para verme 2 GB ekran kartı gerçekten alınmaz işleme konusunda haklılar ama lütfen 570 alın 2 GB ile mutlu olmazsınız emin olun.
hocam 570 alsam güç kaynağım 350w yetersiz kalıcak. İşlemci Athlon X4 860K 4.2Ghz (O.C) yetersiz kalıcak işlemci yükselteyim desem anakarta (A68hm-E33) ryzen işlemciler uymuyor. Çok fazla masraf çıkıyor sonuç olarak.

Kusura bakmayın ama RTX 2070 kullanan gördüm. Memnun musunuz 1440P'de yüksek ayarlarda oynanabilirlik her oyunda var mıdır?

Anlamadım ne dediğinizi anlaşılır ve sade şekilde yazarsanız yorum yapabilir ve sizle bu konuyu tartışabiliriz.
Hocam 570 alsam güç kaynağım 350W yetersiz kalacak. İşlemci Athlon X4 860K 4.2GHz (O.C) yetersiz kalacak işlemci yükselteyim desem anakarta (A68HM-E33) Ryzen işlemciler uymuyor. Çok fazla masraf çıkıyor sonuç olarak.

Ne tarz oyunlar oynuyorsunuz bence gerçekten 2 GB ekran kartı alınmaz. Şahin parasına McLaren alınmıyor maalesef. Evet BR performans atışı olur ama 2 GB sizi gerçekten memnun etmez. Yeni bir F/P sistem alabilirsin. Gerçekten o ekran kartına o parayı vereceğine bunu sistemi alman daha iyi öteki türlü paran çöpe gitmiş olacak.

Anlamadım ne dediğinizi anlaşılır ve sade şekilde yazarsanız yorum yapabilir ve sizle bu konuyu tartışabiliriz.

İlk olarak sistemi belirteyim:
İşlemcim: Amd Athlon x4 860K 4.2 Ghz O.C
Anakart: Msi A68HM-E33 V2
Ram: 8GB 1600Mhz
Psu: 350W

Ben de en başta RX 570 almak istedim ve konu açtım fakat şu sorunlar çıktı:

1- )İşlemcim yetersiz en az Ryzen 3 1200 almam gerek.
2-) Ryzen alırsam anakartım uyumsuz anakart almam gerek.
3-) Anakart, işlemci ve ekran kartını alırsam Psu yetersiz yeni Psu almam gerek.
Kısacası çok fazla masrafa girmem gerek.

İlk olarak sistemi belirteyim:
İşlemcim: AMD Athlon X4 860K 4.2 GHz O.C.
Anakart: MSI A68HM-E33 V2.
RAM: 8 GB 1600MHz.
PSU: 350W.

Ben de en başta RX 570 almak istedim ve konu açtım fakat şu sorunlar çıktı:

1- )işlemcim yetersiz en az Ryzen 3 1200 almam gerek.
2-) Ryzen alırsam anakartım uyumsuz anakart almam gerek.
3-) anakart, işlemci ve ekran kartını alırsam PSU yetersiz yeni PSU almam gerek.
Kısacası çok fazla masrafa girmem gerek.

Anlamadım diye size dememiştim @Neverchanges a demiştim evet masraf çıkacak o konuda size katılıyorum o yüzden size bunu almanızı önerdim. Bazen bazı şeylerin ömrü dolabiliyor ben sizi anlıyorum ama ciddi anlamda yeni bir sisteme geçmenizi tavsiye ederim size.

Anlamadım diye size dememiştim @Neverchanges a demiştim evet masraf çıkacak o konuda size katılıyorum o yüzden size bunu almanızı önerdim. Bazen bazı şeylerin ömrü dolabiliyor ben sizi anlıyorum ama ciddi anlamda yeni bir sisteme geçmenizi tavsiye ederim size.
Hocam zaten haberim var yeni sistemlerin kalitelerinden aşırı fazla araştırma yaptım. Fakat yeni sisteme önümüzdeki yıl geçebilirim ancak. İlkbahara yakın. İdarelik bir kart olarak rx 550 düşündüm.

Ne tarz oyunlar oynuyorsunuz bence gerçekten 2 GB ekran kartı alınmaz. Şahin parasına McLaren alınmıyor maalesef. Evet BR performans atışı olur ama 2 GB sizi gerçekten memnun etmez. Yeni bir F/P sistem alabilirsin. Gerçekten o ekran kartına o parayı vereceğine bunu sistemi alman daha iyi öteki türlü paran çöpe gitmiş olacak.

Abicim adam 500-600 TL biriktirmiş kendine ekran kartı alacak siz adama gitmiş 6000TL'lik sistem önermişsiniz. Bunun mantığı nedir acaba?

Demek istediğim şu ekran kartınızdan memnun musunuz? Ben de almak istiyorum da. (Konuyu biraz dağıttım kusura bakmayın.)

Geri
Yukarı