RX 570 resimdeki kasaya sığar mı?

Argentasdf

Kilopat
Daha fazla  
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Slot aşağıda, bu iyi bir ayrıntı. Ekran kartınızda sığacaktır. Casper kasaların içerisinde gelen güç kaynakları düşük Watt değerine sahip olur genelde, sizde bulunan kaç Watt?

Ekran kartı slotu aşağıda olduğu için sığar.

Hocam sığar ama sizin sisteminiz bu kartı beslermi onu bilemiyoruz.

Anakartı 1151 soketine sahip. Bellekler de DDR4. İşlemcisini öğrenirsek tam olur. :D Sistem besler yüksek ihtimalle. İlk gözüme çarpan şey, USB 3.0 kablosu.
Bende kendimi teknolojiden anlar sanırdım adam şu fotoğraftan direk ddr4 olduğunu filan anlıyor. :D Usb 3.0 kablosunun bi sakıncası yoktur değil mi ? her şey normal mi
Slot aşağıda, bu iyi bir ayrıntı. Ekran kartınızda sığacaktır. Casper kasaların içerisinde gelen güç kaynakları düşük Watt değerine sahip olur genelde, sizde bulunan kaç Watt?
high power 500w +85 psu aldım hocam yeter umarım. Birde bu psu gelince dvd roomun güc kısmını takmayayım diyorum bir sıkıntı yaratır mı ?
Hocam sığar ama sizin sisteminiz bu kartı beslermi onu bilemiyoruz.
i5 6500 işlemci 8gb ddr4 2133 ram 500w psu var darboğaz olmaz herhalde i3 işlemci ile kullananlar var çünkü.

Bende kendimi teknolojiden anlar sanırdım adam şu fotoğraftan direkt DDR4 olduğunu falan anlıyor. :D USB 3.0 kablosunun bir sakıncası yoktur değil mi? Her şey normal mi?
Anakartınızın modelini araştırdım, çok da büyük bir şey değil. :D
Bir sakıncası elbette yok fakat kablolar çok karmaşık. Kasa içerisi biraz düzenlense iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı