RX 550 sistem alınır mı?

Mario mu oynayacaksın? Oyun oynayacaksan GTA 5, Forza serisini falan oynarsın bence. Yetersiz kalıyor dostum sonra pişman olup satmaya çalışma.
GTA5 Yüksek/ultra ayarlarda sabit 60FPS (1080p) oynayabiliyorum bu arada. Forza4 zaten çok rahat. Optimizasyonu iyiydi bende. Forza 5'i oynamadım bilmiyorum. Bu fiyata alınabilir bir sistem tekrar diyorum.

Dostum neyini anlamıyorsun sana kendim kullanıyorum diyorum. Ayar yapmasını bilirsen paşalar gibi sömürür VRAM'i. Şahsen çoğu oyunda, oyunun izin verdiği kadar tamamen kullanıyorum. Bu kartla da gidip Cyberpunk oynanmaz tabii. Neler yapacağı belli bir şey. Güzel de OC oluyor. Şahsen kendi kartım GTX750 Ti'dan daha güçlü.

GTX 750 Ti'dan daha güçlü? Bu cevaba daha ben bir şey yazmam dostum. İyi sosyaller.

Mario mu oynayacaksın? Oyun oynayacaksan GTA 5, Forza serisini falan oynarsın bence. Yetersiz kalıyor dostum sonra pişman olup satmaya çalışma.

Hocam şu videoda oyun performansları bana göre gayet yeterli ama bir sorun çıkar diyorsanız almayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R3 3200G'li bir şeyler bulabilirsiniz mutlaka.
R3 3200G'nin dual channel performansı GT1030'dan daha kötü. Öğrenci adam ne zaman ekran kartı alıp da takacak. R3 3200G apu alınmamalı.
Hocam şu videoda oyun performansları bana göre gayet yeterli ama bir sorun çıkar diyorsanız almayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu test videosundan çok daha iyi değerler alıyorum bu arada bilgin olsun. Bunun işlemcisi bayağı kötü.

GTX 750 Ti'dan daha güçlü? Bu cevaba daha ben bir şey yazmam dostum. İyi sosyaller.
Sende anlamama gibi bir problem mi var? Adam en baştan dedi bu kartın bir çok modeli var diye gidip te sadece 512 çekirdek 64 bit modelini görüyormuş gibi yorumlar yapıyorsun. AREZ modeli bu kartı en iyi yapan modeldi sonra çok satış olduğu için AREZ modeli üretimini durdurdu. Kartın özelliklerini düşürerek yeni ve bir çoğu saçma modeller çıktı piyasaya mallesef bu kartlarda istenilen RX550 performansını veremedi. Benim kullandığım modelde AREZ RX550 2GB modeli bu bile 750Tİ dan testlerime göre %2-3 arası daha verimli çalışıyor, ayrıca daha güncel.

Sende anlamama gibi bir problem mi var? Adam en baştan dedi bu kartın bir çok modeli var diye gidip te sadece 512 çekirdek 64 bit modelini görüyormuş gibi yorumlar yapıyorsun. AREZ modeli bu kartı en iyi yapan modeldi sonra çok satış olduğu için AREZ modeli üretimini durdurdu. Kartın özelliklerini düşürerek yeni ve bir çoğu saçma modeller çıktı piyasaya mallesef bu kartlarda istenilen RX550 performansını veremedi. Benim kullandığım modelde AREZ RX550 2GB modeli bu bile 750Tİ dan testlerime göre %2-3 arası daha verimli çalışıyor, ayrıca daha güncel.
Bu arada yazımda da belirtmiştim, ben daha sonradan ekstradan OC yaptım. Muhtemelen sadece dandik MSI ve Sapphire modellerini gördü.

Yeni konular

Geri
Yukarı