RX 550 sistem GTA V açar mı?

Bizzat kendim denedim oyunun sunduğu ennn yüksek ayarlarda MSAA falan 8X antis. 16X falan iken en düşük 50 FPS gördüm rahatlıkla yani.

Komik. Yanlış bilgi vermeyin RX 560 dahi Ultra grafikte 50-60 FPS alamıyor.

İnanmak istemiyorsunuz ama maalesef öyle ama ben ufakta olsa OC yapıyorum da o en fazla 10FPS arttırmaya yönelik bir OC. İyi forumlar.
Peki öyle bir kartın normal ayarlarında maksimumda öyle bir değer alması imkansız. Ek birşey mi yapıyorsunuz, ne yapıyorsunuz? O.C.'nin dibine bile vursanız öyle bir değer alamazsınız çünkü. Ve galiba sizin dediğiniz ayar High ayarı ve oyundaki High ayarı maksimum ayar değil MSAA 8x'de iken 15 fps alırsanız şükredin. Yalan söylemiyorsanız kanıt isteyebilirim. :D

İnanmak istemiyorsunuz ama maalesef öyle ama ben ufakta olsa OC yapıyorum da o en fazla 10FPS arttırmaya yönelik bir OC. İyi forumlar.

Ya Allah aşkına Ultra'yı bırak High ayarda bile o FPS'yi alamazsın 1080p de.

Peki öyle bir kartın normal ayarlarında maksimumda öyle bir değer alması imkansız. Ek bir şey mi yapıyorsunuz, ne yapıyorsunuz? O.C.'nin dibine bile vursanız öyle bir değer alamazsınız çünkü. Ve galiba sizin dediğiniz ayar High ayarı ve oyundaki High ayarı maksimum ayar değil MSAA 8X'de iken 15 FPS alırsanız şükredin. Yalan söylemiyorsanız kanıt isteyebilirim. :D

Pekala yarın ekran görüntülerini atacağım.
Ya Allah aşkına Ultra'yı bırak High ayarda bile o FPS'yi alamazsın 1080p de.

Yarını bekle. Ondan sonra hee işlemcin iyi miş yazmayın sonuçta GPU işyükü isteyen bir oyun.

Pekala yarın ekran görüntülerini atacağım.

Yarını bekle. Ondan sonra hee işlemcin iyi miş yazmayın sonuçta GPU işyükü isteyen bir oyun.

Yarın Ultra ayarda o FPS'leri atın özür dileyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı