RX 550 sistem GTA V açar mı?

Arkadaşlar PC'm linktekidir. GTA V'i hangi ayarlarda ve kaç FPS de açar? Boşuna indirmek istemiyorum.

1080p orta ayarlarda oynatır o sistem ama Turbox gibi dandik bir markadan çok performans beklemem. İndirin kaldırır ama FPS değerlerini çok bilemem.

O kadar okuduğunu dahi anlayamayan bir kitle var ki forumda neyin kafasını yaşıyorsunuz siz? Adam bilgisayarım bu demiş sakın alma, Turbox bilgisayar San Andreas açmaz gibi şeyler yazılmış. Adam almış zaten şu forumdaki "Onu alma bunu al" diyenlerden nefret eder oldum. Adam size "Bu bilgisayar alınır mı?" dememiş. "GTA V açar mı?" demiş. Açar veya açmaz diyeceksiniz boş boş şeyler yazmaya gerek yok.

O işlemci ve ekran kartıyla yüksek ayarlarda 30-35 FPS alınan videolar var. Orta ve düşük ayarlarda çok rahat 60 FPS alınır. Konu sahibi arkadaş gönül rahatlığıyla indirebilirsin. O bilgisayar GTA V açar.

O kadar okuduğunu dahi anlayamayan bir kitle var ki forumda neyin kafasını yaşıyorsunuz siz? Adam bilgisayarım bu demiş sakın alma, Turbox bilgisayar San Andreas açmaz gibi şeyler yazılmış. Adam almış zaten şu forumdaki "onu alma bunu al" diyenlerden nefret eder oldum. Adam size "bu bilgisayar alınır mı?" dememiş. "GTA V açar mı?" demiş. Açar veya açmaz diyeceksiniz boş boş şeyler yazmaya gerek yok.

O işlemci ve ekran kartıyla yüksek ayarlarda 30-35 FPS alınan videolar var. Orta ve düşük ayarlarda çok rahat 60 FPS alınır. Konu sahibi arkadaş gönül rahatlığıyla indirebilirsin. O bilgisayar GTA V açar.

Teşekkürler şükür düzgün cevap veren biri çıktı. Peki CS:GO kaç FPS verir?

Hocam CS bir 60-100 alırsınız.
Çünkü benim kuzende 750 Ti var ve aynı performansı veriyorlar. O da 90-120 alıyor çünkü i5-9400F var. Sizde 2. nesil olduğunu sayarsak 50-100/ 60-90 arası gidip gelir diye düşünüyorum.
Büyük ihtimal değerler linkteki gibi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı