RX 550 Sistem Nasıldır?

Bütçe
2500

353072

Picopat
Anakart: Tık
İşlemci: Tık
RAM :Tık
Kasa: Tık
HDD:Tık
PSU:Tık
Ekstra soğutucu fan: Tık
Ekran kartı: Tık

Dostlarım uzun araştırmam sonucu 2500 TL'ye bu sistemi yapabildim. Sistemdeki içerikleri linkleriyle beraberde vermiş bulunmaktayım.
Sistemi benim gibi ucuz oyun bilgisayarı araştıran isteyen arkadaşlara yardımcı olması için oluşturdum.
Şimdi: Sizce bu sistem nasıl? Darboğaz olur mu? Bu gibi soruları da aşağıda tartışalım konuşalım
İzlemek isteyenler için YouTube'da oyun testi yapılmış : Oyun testi tık

Dostlarım uzun araştırmam sonucu 2500 TL'ye bu sistemi yapabildim. Sistemdeki içerikleri linkleriyle beraberde vermiş bulunmaktayım.
Sistemi benim gibi ucuz oyun bilgisayarı araştıran isteyen arkadaşlara yardımcı olması için oluşturdum.
Şimdi: Sizce bu sistem nasıl? Darboğaz olur mu? Bu gibi soruları da aşağıda tartışalım konuşalım.
İzlemek isteyenler için YouTube'da oyun testi yapılmış: Oyun testi tık

Anakartınız 7.nesil işlemcileri destekliyor i3 9100F'i o anakarta takamazsınız.

Şimdi: Sizce bu sistem nasıl? Darboğaz olur mu? Bu gibi soruları da aşağıda tartışalım konuşalım
İzlemek isteyenler için YouTube'da oyun testi yapılmış : Oyun testi tık
9100F işlemci B250 anakart ile çalışmaz.

Şimdi: Sizce bu sistem nasıl? Darboğaz olur mu? Bu gibi soruları da aşağıda tartışalım konuşalım.
İzlemek isteyenler için YouTube'da oyun testi yapılmış: Oyun testi tık

2X NEOFORZA BLACK FAYE 8 GB DDR4 3000 MHZ SOGUTUCULU PC BELLEK | Trendyol

.

2373 TL ve daha güçlü güç kaynağı daha çok RAM daha çok ileriye yönelik ileride Vega 8 yetersiz gelirse takarsınız RX 570 RX 580 GTX 1650 Super çok iyi sistem olur.

2X NEOFORZA BLACK FAYE 8 GB DDR4 3000 MHZ SOGUTUCULU PC BELLEK | Trendyol

.

2373 TL ve daha güçlü güç kaynağı daha güçlü ekran kartı daha çok RAM.
Bu sistem gayet iyi olmuş. Yanlız o HDD yerine en azından güncel bir HDD ya da SSD koysan daha iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı