RX 550 sistem PUBG Mobile Performansı

İsmetcan

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, R3 1200 AF RX 550 2 GB 16 GB RAM 3000MHz, 75 Hz 1ms monitör Corsair kasa toplayacağım. 3500 liraya PUBG Mobile oyununu rahatça kasmadan oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüz 144 Hz olsa daha iyi olabilir. Rekabetçi oyunlarda çok işe yarıyor.

Oynatır. :D

Bu sistemde çoğu oyunda sabit 144 FPS alamaz. Neden 144 hz bir monitör alsın?

PUBG Mobile'i akıcı bir şekilde oynarsınız. Sistem linkini atabilirseniz incelemek isterim.

Merhabalar, R3 1200 AF RX 550 2 GB 16 GB RAM 3000MHz, 75 Hz 1ms monitör Corsair kasa toplayacağım. 3500 liraya PUBG Mobile oyununu rahatça kasmadan oynatır mı?
Hocam bütçe ne kadar onu belirtin bence buradaki arkadaşların daha iyi bir sistem toplama olasılığı olabilir.
Bu sistemde çoğu oyunda sabit 144 FPS alamaz. Neden 144 hz bir monitör alsın?

PUBG Mobile'i akıcı bir şekilde oynarsınız. Sistem linkini atabilirseniz incelemek isterim.
Hocam benim aklıma bir şey geliyor ama acaba değil mi?Diye düşünüyorum. 😀

Oynatır. :D

Oyun 144Hz desteklemiyor diye biliyorum hocam. Hem bu sistemde PUBG Mobile desteklese bile 144FPS vereceğini düşünmüyorum. 75Hz iyi bir tercih.

Bu sistemde çoğu oyunda sabit 144 FPS alamaz. Neden 144 Hz bir monitör alsın?

Oyun 144Hz desteklemiyor diye biliyorum hocam. Hem bu sistemde PUBG Mobile desteklese bile 144FPS vereceğini düşünmüyorum. 75Hz iyi bir tercih.

Doğrudur hocam 5-6 kere oynamıştım bilmiyorum oyunu. :/

90 FPS destekliyor en fazla.
Muhtemelen içinde sorunlu veya kalitesiz parçalar var. Umarım daha almamıştır arkadaş.
Hocam aklıma o malum marka geliyor galiba aynı şeyleri düşünüyoruz. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı