RX 550 sistemle Assassin's Creed oyunlarından oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Ghastly

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 16GB DDR3
SSD veya HDD modeli
ST1000VX005-2EZ102
Ekran kartı
RX 550
Anakart
to be filled by O.E.M
İşlemci
i5-3470
Xbox PC Pass'im var yaklaşık 1 sene kadar da kullanacağım ücretsiz olarak Odyssey ve Origins veriyor. Ben de Valorant CS:GO falan artık sıkıldım biraz açık dünya oynamak istiyorum GTA 5 de bitti ona başlamıştım bitirdim. Sistemimi veriyorum anlayan varsa söyleyebilir mi? Bunları oynayabilir miyim? Ya da Xbox PC Pass'de olan ücretsiz güzel bir açık dünya oyunu tavsiyeniz var mı?

4 gb bu arada ekran kartım.

Origins oynamıştım benzer sistemde, Hepsiburada sistemi aldınız sanırım. En düşük ayarlarda 60 FPS alıyordum.

Genel olarak eski oyunlarını oynarsın Assassin's Creed Valhalla Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed: Origins gibi oyunları rahat bir şekilde oynayamazsın.

Buram buram Turbox kokuyor burası... Arkadaşın dediği gibi Origins düşük grafiklerde belki oynanabilir.
Xbox PC Pass'im var yaklaşık 1 sene kadar da kullanacağım ücretsiz olarak Odyssey ve Origins veriyor. Ben de Valorant CS:GO falan artık sıkıldım biraz açık dünya oynamak istiyorum GTA 5 de bitti ona başlamıştım bitirdim. Sistemimi veriyorum anlayan varsa söyleyebilir mi? Bunları oynayabilir miyim? Ya da Xbox PC Pass'de olan ücretsiz güzel bir açık dünya oyunu tavsiyeniz var mı?

4 gb bu arada ekran kartım.

Rx 570 i5 4460 8 gb ram sistem'de low'da bile 60 fps göremedim origins'de odyssey'de low'da 60 fps oynayabilmiştim. İki oyununda optimizasyonu çöp originisinki aşırı aşırı kötü. Eski oyunlarını oynayabilirsiniz.

Ayarları ve çözünürlüğü düşürerek oynayabilirsin tabii ama zevk alır mısın bilmem. İkinci el ekran kartı fiyatları oldukça düştü 1500 civarına RX570 4 GB vs bulabilirsen akar.

Geri
Yukarı