RX 550 vs GT 1030 vs R7 240

llMichaell2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen gün ekran kartı alacağımı söylemiştim ve bilgisayarıma uyumlu olan ekran kartları;

RX 550.

GT 1030.

R7 240.

Bu üç ekran kartı arasında kaldım sizce hangisi iyi FPS verir veya siz olsaydınız hangisini alırdınız?

Oynayacağım oyunlar: Euro Truck Simulator 2 ve GTA 5 şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX550 kullanıyorum GTA 5 normal ayarlarda 70-75 görüyorum fakat v-Sync açık oynuyorum 60 sabit. ETS 2'de 60 sabit.

Bilgisayarıma uyumlu ekran kartı bunlar demiş.
Bilgisayarıma uyumlu diye bir şey yok.

Olursa darboğaz olur veya PSU yetmez. Uyumlu muyumlu yok, anakartın PCI-E slotuna takıyorsun çalışıyor işte?

Konu sahibinin bütçesini ve bilgisayarının özelliklerini bir bilsek...

O ne demek oluyor ya? Ekran kartı darboğaz mı yapacak. :D

İşlemcisi düşük ki o kartları kullanabiliyor. Anlamak zor mu?
Bilgisayarıma uyumlu diye bir şey yok.

Olursa darboğaz olur veya PSU yetmez. Uyumlu muyumlu yok, anakartın PCI-e slotuna takıyorsun çalışıyor işte?

Konu sahibinin bütçesini ve bilgisayarının özelliklerini bir bilsek...

Takıp çalıştıracağını o da biliyordur herhalde? Konu sahibinin işlemcisi kötü oluğunu tahmin ediyorum ki o kartları tercih etmiş.

Sanırım kullandığınız işlemci Pentium G630. Eğer bahsettiğim gibi işlemci Pentium G630 ise ve monitörün 1080p ise aralarından GT 1030'da, RX 550'de fiyatını hak etmiyor. İkinci el eski kartlara bakmanı öneririm. 750 bulunabilir belki diye düşünüyorum. Birde yeni alacağın PSU'nun modelini belirtmelisin. Önemli olan 350W olması değil. Şuan elinde ki PSU 12V kanalından 96W güç veriyor ve üzerinde 200W yazıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı