RX 5500 XT 4 GB ile mining yapmak

Bu yazdığım mesaja bir de yanıt verirseniz çok sevinirim cevap yazan herkese çok teşekkür ederim
Hiçbir zarar olmaz. 4 GB'lık RX 5500 XT ne kadar ısınabilir ki zaten? Günlük kâr, içerisinden elektrik faturası çıkarılarak hesaplanıyor. Günde 23-25 TL arası kâr ettiriyor.

Daha önceki sayfalarda yazan arkadaş öyle demişti oy yüzden biraz aklım bulandı teşekkürler deneyeceğim inşallah işe yarar biraz korkuyordum çünkü 5 ay önce 1900TL'ye aldığım kart 6000 TL olmuş inşallah bozmadan bu paraları kazanırım teşekkürler

Bu yazdığım mesaja bir de yanıt verirseniz çok sevinirim cevap yazan herkese çok teşekkür ederim
Elektrik hiç durmadan 24 saat kazım yapsanız 77 lira tutar.
Bilgisayarına bir şey olmaz sıcaklıkları düşük tutarsan.
Etc kazarsan 24 saat mining ile elektirik fiyatını düşünce ayda 400 lira gibi bir şey eder.
Yapmadan önce biraz uv ve oc yap böylelikle hem daha fazla kazar hem de daha az elektrik harcarsın ve daha az ısınır, yorulur kartın.

Çok para kazanma derdim oyun oynamak içi almıştım PCI mi sınavlardan dolayı pek vakit ayıramıyorum ben ders çalışırken okul harçlığımı çıkarsın yeter peki o 77 TL aylık mı günlük mü ayrıca PC'mde ekstra soğutma yok stok fanlar var bir de kasanın kendi fanları bir de bunu hesaplayabileceğim bir sitenin linkini atarsan çok sevinirim

Üstte bir arkadaş günlük 25 TL kazanırsın demişti bu da aylık 750TL yapar böyle bir şey kazanabilir miyim?
Böyle bir sonuca ulaştım.

RVN
RVNRavencoin
KAWPOW9.91 MH/s, 130W.
Gelir 16.12try
Elektrik-2.81try (ne kadar doğru bilemiyorum)
Kalan13.31try
Günlük 3 saatten.

Aslında 2 sene bozulmayıp bu hızla çalışırsa 2senede şu anki fiyatı çıkıyor inş bozulmaz.

Son düzenleme:
Üstte bir arkadaş günlük 25 TL kazanırsın demişti bu da aylık 750TL yapar böyle bir şey kazanabilir miyim?
Minerstat'a göre etc kazarsan günde 2.69 kazarsın bu günün kuru ile o da günde 22 lira gibi bir şey ediyor. Etcnin fiyat düşerse kazanç düşer artarsa artar. Ama her zaman biraz düşükten hesaplayıp ona göre kendinizi hazırlasanız az kazanınca üzülmezsiniz. Minerstatda 3 günün ortalama fiyatına göre hesaplama gibi seçeneklerde var o şekilde biraz daha realistik oluyor.
Bir aralar 4gb ile ethereum kazmanın yöntemleri vardı eğer hala işe yarıyor da onlar ethereum kazın o çok daha kazançlı. Ama etc kazıp bi süre elinizde tutsanız çok fazla karda yapabilirsiniz.

Pcimi zorlamaktan korkuyorum ben parayı nasıl çekeceğim nasıl TL'ye dönüştürcem evet onu bende fark ettim ETC rvcnin 3 katı fazla kazandırıyor bu iş bu kadar karlıysa niye çok az kişi yapıyor bunu bir de ekran kartımı bozup aileme yük olmak istemiyorum bozmadan zorlamadan aylık 300 TL kalsın yeter bana

Pcimi zorlamaktan korkuyorum ben parayı nasıl çekeceğim nasıl TL'ye dönüştürcem evet onu bende fark ettim ETC rvcnin 3 katı fazla kazandırıyor bu iş bu kadar karlıysa niye çok az kişi yapıyor bunu bir de ekran kartımı bozup aileme yük olmak istemiyorum bozmadan zorlamadan aylık 300 TL kalsın yeter bana
Sıcaklıklar 60 dereceyi geçmezse sorun olmaz.
İlk önce bir borsadan hesap açıcaksınız. Ondan sonra o borsadaki kazıcağınız coinin hesap adresini kopyalayıp mining programına yazıcaksınız aynı şekilde kullanıcağınız havuzunda adresini yazıcaksınız. Belli bir miktar kazdıktan sonra havuz paranızı otamatik olarak borsadaki hesabınıza yatıracak siz de isterseniz hemen satıp paranızı çekiceksiniz veya bekleyip fiyatı artınca satıcaksınız. Bu borsa Türk veya yabancı olabilir.
Bu arada binance havuzunda etc olmadığı için günlük ödeme alamıycaksınız her havuzda farklı bir ödeme planı var. Havuzun belirlediği miktarda kazım yapınca sizin paranızı yatıracaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı