RX580 4 GB ile mining yapmak

MuratYagmur

Hectopat
Daha fazla  
Forumda gezerken arkadaşın birinin @ColdCristall hiveos adlı yerden RX580 4 GB ile 27 Mh/s ile ETH kazım yaptığını söylediğini gördüm. Hemen alıntı yapıp soru sordum aynı kart bende de var nasıl yapabiliriz diye. @mehmetickalu arkadaşım bana konu açmamı söyledi ve bu konuyu açtım. Şimdide sizlere soruyorum nasıl yapabilirim? Teşekkür ederim.

Forumda gezerken arkadaşın birinin @ColdCristall hiveos adlı yerden RX580 4 GB ile 27 Mh/s ile ETH kazım yaptığını söylediğini gördüm. Hemen alıntı yapıp soru sordum aynı kart bende de var nasıl yapabiliriz diye. @mehmetickalu arkadaşım bana konu açmamı söyledi ve bu konuyu açtım. Şimdide sizlere soruyorum nasıl yapabilirim? Teşekkür ederim.

Ethereum kazamazsın fakat Raven kazıp yine kar yapabilirsin az da olsa.

Haklısınız hocam çok boş konuşmuşsunuz, DAG boyut hesaplayıcısı ve takvim | minerstat bu siteden coinlerin Dag'ını yani kaç GB VRAM gerektiğini görebiliyorsunuz kazmak için.
Gerçekten yazık size. Kendim yapıyorum 4gb ile. buyrun:
1617280708442.png

Bende güncel olarak kazmaktayım. Buyrun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
EK: Şuan bir anakarta tek kartı direk ana ekran kartı slotuna takarak yapabiliyorsunuz. Video çekildiği tarihte çoklu yapılabiliyormuş. Şuan durum değişti çoklu yapılamıyor.

Geri
Yukarı