RX580 4 GB ile mining yapmak

Bende güncel olarak kazmaktayım. Buyrun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
EK: Şuan bir anakarta tek kartı direk ana ekran kartı slotuna takarak yapabiliyorsunuz. Video çekildiği tarihte çoklu yapılabiliyormuş. Şuan durum değişti çoklu yapılamıyor.
Bu tarihte de çoklu yapılamıyordu, bakarsanız diğer kartlar 14 kazıyor. Tek kart yüksek veriyor sadece.

Kart modeli nedir? SK Hynix ise 28-29 MH/s bile çıkabilirsin. Önce hiveos u flash a yaz çiftlik oluştur, madencini lolminer seç kartına OC ayarını yap. BIOS modla yapacağın işlemler bu kadar.
Yok yapılamıyor yok dag boyutu diyenlere aldırma. İnsanlarımız bilmediği konular hakkında konuşmaya bayılır.

Kart modeli nedir? SK Hynix ise 28-29 MH/s bile çıkabilirsin. Önce hiveos u flash a yaz çiftlik oluştur, madencini lolminer seç kartına OC ayarını yap. BIOS modla yapacağın işlemler bu kadar.
Yok yapılamıyor yok dag boyutu diyenlere aldırma. İnsanlarımız bilmediği konular hakkında konuşmaya bayılır.
Keşke tek sorunları bu olsa, bilgisi yok orası zaten belli. Bir de çıkıp kesin kesin konuşmuyor mu çıldırıyor insan. Hatasını kabul etme huyu kimsede yok zaten.

Forumda gezerken arkadaşın birinin @ColdCristall hiveos adlı yerden RX580 4 GB ile 27 Mh/s ile ETH kazım yaptığını söylediğini gördüm. Hemen alıntı yapıp soru sordum aynı kart bende de var nasıl yapabiliriz diye. @mehmetickalu arkadaşım bana konu açmamı söyledi ve bu konuyu açtım. Şimdide sizlere soruyorum nasıl yapabilirim? Teşekkür ederim.
Burak Demiralp in videolarına ve benzeri kanalların videolarına bakın kendi kendinize anlamaya başlıyorsunuz bir yerden sonra.

Geri
Yukarı