RX 5500 XT alınır mı?

*xturanx*

Hectopat
Arkadaşlar herkese SLM İtopya'da ASUS Dual RX5500 XT 8 GB Evo indirimde 1849 TL'ye sipariş verdim sizce alınır mı yoksa beklemeli miyim 1660 Super fiyatları da malum ne zaman düşecek belli değil.
Acil önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

5600XT, 5700 ve 5700XT almadığın sürece değmez. Bu kart 1650 Super rakibi ve gerisinde kalıyor açıkçası. 5500XT'nin abileri muadillerinden güçlü. Tavsiyem 1650 Super veya 1660 Super alman. 5500XT 8 GB almak için baya bir para bayılman gerekiyor. Bunun yerine 4 GB 1650 S daha mantıklı.

Anladım peki bu fiyatlara başka öneriniz var mı? Maxsimum 2000 bin TL bütçem su anda ya da simdi almam beklerim 1660 Super. Gaming X aladabilirim ama beklemem gerekecek.

Anladım peki bu fiyatlara başka öneriniz var mı? Maxsimum 2000 bin TL bütçem su anda ya da simdi almam beklerim 1660 Super. Gaming X aladabilirim ama beklemem gerekecek.
Şahsen kendi kararım o fiyata sıfır kart alınmaz en maksimum alabileceğin kart 1060 seviyesinde kart olur o da bir yerden sonra işine yaramaz. Benim fikrim sahibinden letgodan etrafına iyice bakıp temiz ikinci el 1070 1070ti alman daha faydalı olur.

Niye alınmasın? Sapphire Nitro+ tadından yenmez ohh 😊
Forum'da kesinlikle tavsiye edilmez Sapphire kartlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı