RX 5500 XT alınır mı?

2000 TL bütçeniz varsa 250 TL katarak bu kartını alın derim beklmenize değer.
Gigabyte 5600 XT Gaming OC 3 fanlı kart geçen hafta 2800 Tl iken şu an da 3150 Tl. Arkadaş ne kadar beklerse o kadar zararda.

Evet göründüğü gibi 3-5 FPS fark var ama fiyatlar aynı peki neden MSI 1650SUPER gamin X tercih etmeliyim sizce.

5500XT Mech OC 8 GB şuan Medi Markt'ta 1820 Tl. Tercih sana ait.

Yani MSI diyorsun kararsız kaldım Letgo'dan baktım da millet uçmuş 2700 liraya Ti koymuş oturduğum ilde su anda pek yok satan zaten mecbur siteden bakacağım eğer ikinci el düşünürsem bilmiyorum ya ya da dediğin gibi MSI alıp keyfimemi baksam.

Beyler, herkesin kendine göre fikri ve deneyimleri vardır. Yok bir kişi Sapphire ekran kartı alınmaz tavsiye etmiyorum dediyse o firma kepenk kapatsın o zaman. Kimki o şahıs bunu diyen? Nerenin ... mod değil kurucu olsun no sıkıntı. Herkes niye onun düşüncesine biat ediyor ki? Ben RX570 Nitro++ kullanıyorum hiç bir ama hiç bir sıkıntısı yok kartın, muhteşem performans. Niye bu fikrim onun ki kadar tutulmuyor? Benim ondan ne farkım var? Gereksiz yere mesaj kasıp benden ileti alıntılamayın. Herkes firkini söyler ben arkadaşa o firmadan memnun olduğum için önerdim bu kadar'!

Nvidia ve intel ben kullanmıyorum, kimseyede tavsiye etmiyorum benimde fikrim budur..

Estağfirullah kardeşim tabii ki herkesin fikri ve düşünceleri deneyimleri vardır ama bende Sapphire marka kullanıcısı ve deneyimlerime göre o markaya bir daha para vermem belki sende sıkıntı olmamış olabilir ama ben çok uğraştım o marka ve AMD Driver sorunlarıyla markayı kötülemiyorum ama tercih etmiyorum. Ha yine de mesela AMD ekran kartlarinada bakıyorum zaten yazılım ve güncellemelerden sonra artıları artmaya başladı AMD tarafında ama ekran kartı konusunda NVIDIA'ya göre geride benim şahsi fikrim bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı