RX 5500 XT düşük GPU kullanımı

la ne di

Femtopat
Daha fazla  
Artık bıktım bu FPS sorunlarından. GPU kullanımı çok düşük. Yeni PC alalım dedik yaşadığımız sorunlara bak. Başta girdiğimde çok temiz FPS alıyordum, sonra şehre girdim girmez olaydım böyle bir rezalet yok. RX 5500 XT, R3 3100, 8 GB RAM, 480GB SSD. Yardımcı olur musunuz? GPU kullanımı Watch Dogs 2'de %50-60 arası FPS 40-50 oyun felaket kasıyor. Oyun başlarında görevdeyken GPU kullanımı %90'dı 80FPS alıyordum. Tek bu oyunda yok bu sorun. Fortnite'da var TW3'de yok mesela. assasins creed odyssey de ultra da 30fps alıyorum low da 40

Tek kanal RAM kullanıyorsun çünkü. Witcher 3, 1x8 GB RAM ile uyumludur ama Watch Dogs değildir. 2x8 GB yap düzelir. Önce sistemini düzgün ve dengeli diz sonra bıkarsın sorunlardan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artık bıktım bu FPS sorunlarından. GPU kullanımı çok düşük. Yeni PC alalım dedik yaşadığımız sorunlara bak. Başta girdiğimde çok temiz FPS alıyordum, sonra şehre girdim girmez olaydım böyle bir rezalet yok. RX 5500 XT, R3 3100, 8 GB RAM, 480GB SSD. Yardımcı olur musunuz? GPU kullanımı Watch Dogs 2'de %50-60 arası FPS 40-50 oyun felaket kasıyor. Oyun başlarında görevdeyken GPU kullanımı %90'dı 80FPS alıyordum. Tek bu oyunda yok bu sorun. Fortnite'da var TW3'de yok mesela. assasins creed odyssey de ultra da 30fps alıyorum low da 40
Şu rehberden faydalanabilirsiniz.
Çift kanal RAM çok etkiler.

Artık bıktım bu FPS sorunlarından. GPU kullanımı çok düşük. Yeni PC alalım dedik yaşadığımız sorunlara bak. Başta girdiğimde çok temiz FPS alıyordum, sonra şehre girdim girmez olaydım böyle bir rezalet yok. RX 5500 XT, R3 3100, 8 GB RAM, 480GB SSD. Yardımcı olur musunuz? GPU kullanımı Watch Dogs 2'de %50-60 arası FPS 40-50 oyun felaket kasıyor. Oyun başlarında görevdeyken GPU kullanımı %90'dı 80FPS alıyordum. Tek bu oyunda yok bu sorun. Fortnite'da var TW3'de yok mesela. Assassin's Creed Odyssey'de Ultra'da 30FPS alıyorum Low'da 40.

Tam bir bilgim yok ama dar boğazdan şüpheleniyorum yani dar boğazsa işlemcini değiştirmen gerekebilir.

Tek kanal RAM kullanıyorsun çünkü. Witcher 3, 1x8 GB RAM ile uyumludur ama Watch Dogs değildir. 2x8 GB yap düzelir. Önce sistemini düzgün ve dengeli diz sonra bıkarsın sorunlardan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tamam dostum sağol.
CPU kullanımı ne kadar ?Dediğin şey bottleneck gibi.
bottleneck nedir?

Aynı sistemin benzeri ben de var odyssey de tek ram ile oynayamıyordum.İkinci 8x2 yapınca ram i 10 15fps fark yarattı ve rahatcana oynuyorum ancak yine istediğim değerlere ulaşamadım.en yüksek ayarlarda şehir içi 40 45de dolaşıyor fps

Yeni konular

Geri
Yukarı