RX 5500 XT Forza Horizon 4 donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

NGB

Decapat
Forza Horizon 4 180 FPS alıyorum fakat donmalar yasıyorum. Yardımcı olabilir mısınız? İnternetim yavaş Windows 10 Pro 64 kullanıyorum.
PC özelliklerim.
AMD Ryzen 5 3600 6Core Processor 3.59
16 GB RAM.
Ekran kartım Radeon RX 5500 XT 4 GB.
2 adet monitörüm var.
1.AOC 32 inc 144 Hz.
2. Samsung 27 inc monitör.
(Oyunu 32 inc ) monitörle oynuyorum.

Hocam 1 defalık oyunu çift monitör yapmadan sadece 1 monitörden görüntü alarak dener misiniz? Diğerini deneme amaçlı devre dışı bırakın bazen çift monitör böyle sorunlara yol açıyor arkadaşım CS:GO oynarken bir monitörü kapatıp oynuyor.

Artı -2 Eksi
Forza Horizon 4 180 FPS alıyorum fakat donmalar yasıyorum. Yardımcı olabilir mısınız? İnternetim yavaş Windows 10 Pro 64 kullanıyorum.
PC özelliklerim.
AMD Ryzen 5 3600 6Core Processor 3.59
16 GB RAM.
Ekran kartım Radeon RX 5500 XT 4 GB.
2 adet monitörüm var.
1.AOC 32 inc 144 Hz.
2. Samsung 27 inc monitör.
(Oyunu 32 inc ) monitörle oynuyorum.
Steam ise normal.
Microsoft Store üstünden aldıysanız tek monitörden deneyin.

Artı -1 Eksi
Hocam eğer Steamden aldıysanız hala performans sorunları giderilmiş değil.
Evet steam uzerınden aldım ınternet baglantısını kestıgım zaman donmalar azalıyor
Steam ise normal.
Microsoft Store üstünden aldıysanız tek monitörden deneyin.
yok steam uzerınden satın aldım
Hocam 1 defalık oyunu çift monitör yapmadan sadece 1 monitörden görüntü alarak dener misiniz? Diğerini deneme amaçlı devre dışı bırakın bazen çift monitör böyle sorunlara yol açıyor arkadaşım CS:GO oynarken bir monitörü kapatıp oynuyor.
denedım aynı ama ınternetı kestıgım mzaman donmalar azalıyor
Hocam eğer Steamden aldıysanız hala performans sorunları giderilmiş değil.
evet steam uzerınden aldım soyle bır unsur var ınternetı kestıgım zaman donma lar azalıyor

Evet steam uzerınden aldım ınternet baglantısını kestıgım zaman donmalar azalıyor

evet steam uzerınden aldım soyle bır unsur var ınternetı kestıgım zaman donma lar azalıyor
Offline oynamayı denediniz mi ? Yoksa online sırasında direkt interneti mi kesiyorsunuz ?

Tamam, Steam sürümünde bu sorunlar var normal yani sizde bi sorun yok .

Geri
Yukarı