RX 5500 XT Mech OC 4 GB vs GTX 1660 Super tek fanlı

alp tuna

Decapat
Daha fazla  
RX 5500 XT Mech OC 4 GB ile Ryzen 5 2600 mü? Yoksa GTX 1660 Super 6 GB tek fanlı ve Ryzen 3 3100 mü?

RX 5500 XT 4 GB ve GTX 1660 Super'in arasında 700 TL fark var hazır sistem içerisinde alacağım diğer bileşenler neredeyse aynı sizce hangi fiyat aralığını da göz önünde bulundurursak sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet o daha iyi ama 700 TL farka GTX 1660 Super değer mi RX 5500 XT ile 5 10 FPS oynuyor.

Eğer rahatça verebilirim diyorsan 700TL fazladan ver ama 700TL fazladan vermek beni biraz zorlar diyorsan verme, o aradaki performans farkının çok fazla mühim olacağını düşünmüyorum.

Eğer rahatça verebilirim diyorsan 700TL fazladan ver ama 700TL fazladan vermek beni biraz zorlar diyorsan verme, o aradaki performans farkının çok fazla mühim olacağını düşünmüyorum.

Biraz zorlar usta ya ama o sistemi alacaksın az kullanacaksın ama GTX 1660 Super seni daha çok götürür diyorsan bekleyeyim fark etmez senin düşüncen nedir öbür sistemde bu.

Bu da işlemci 5 2600 seçeceğim SSD'yi seçmeyeceğim kailiteli bir şey alacağım sonradan.

Biraz zorlar usta ya ama o sistemi alacaksın az kullanacaksın ama GTX 1660 Super seni daha çok götürür diyorsan bekleyeyim fark etmez senin düşüncen nedir öbür sistemde bu.

Bu da işlemci 5 2600 seçeceğim SSD'yi seçmeyeceğim kailiteli bir şey alacağım sonradan.

Stok bunda sepete ekle satın al de stok yok yazar.

Açıkçası ben PC almayı düşündüğüm zamanda RX 5500 alacaktım ve seni iyi idare ediceğini düşünüyorum gayet iyi bir ekran kartı ama bunun ne kadar uzun idare edeceğini kullanmadan pek bilemezsin. Benim düşüncem 700 TL az verme yönünde diğer parçalara falan harcarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı