RX 5500 XT ne zaman eski fiyatına döner?

Niye böyle düşünüyorsunuz anlayamadım ben tam olarak. Akakçe üzerinde baktığımda Sapphire Nitro+ modeli 1 Ocak 2021 tarihinde 2300 TL civarlarında satılıyormuş. O zamanın dolar fiyatlarına baktığımda 7.43 olarak gösteriyor. Şu an 8.75 olarak gösteriyor cidden bu kadar yüksek mi olacak? En azından üst bir model bu kadarsa 2500 TL civarlarında ulaşılamaz mı Pulse gibi modellere piyasa düzeldiği zaman?

@350070 @Silinen üye @Strider0628 @Unixd @Rivadex @Jonathan North

Şu an 4 GB modelleri 5 bin civarına satılıyor sıfır 2 kat artmış fiyatı fırsatçılık çok fazla ekran kartı stokları gelse bile fiyatların eskiye dönmeyeceğini düşünüyorum kim bilir piyasa düzelene kadar dolar kaç olur.

Niye böyle düşünüyorsunuz anlayamadım ben tam olarak. Akakçe üzerinde baktığımda Sapphire Nitro+ modeli 1 Ocak 2021 tarihinde 2300 TL civarlarında satılıyormuş. O zamanın dolar fiyatlarına baktığımda 7.43 olarak gösteriyor. Şu an 8.75 olarak gösteriyor cidden bu kadar yüksek mi olacak? En azından üst bir model bu kadarsa 2500 TL civarlarında ulaşılamaz mı Pulse gibi modellere piyasa düzeldiği zaman?

Kur yükseldi, fırsatçılarda yine kurdan yararlanacak. 4500TL olacağını zannetmiyorum. Taş çatlasa o kart 3750 TL olur.

5700XT'yi 2700TL'ye alacaktım da vazgeçmiştim 🥲
Ben de 300 TL farkla RX 5500 XT 8 GB yerine 1270 TL'ye RX 570 4 GB almıştım. Şimdi çok pişmanım zaten kartıma ne olacağı da belli değil şu an serviste gelecek cevabı bekliyorum eğer para iadesi yaparlarsa 1270 TL ile RX 570 seviyesinde hiç bir karta ulaşamayacağım.

Ben de 300 TL farkla RX 5500 XT 8 GB yerine 1270 TL'ye RX 570 4 GB almıştım. Şimdi çok pişmanım zaten kartıma ne olacağı da belli değil şu an serviste gelecek cevabı bekliyorum eğer para iadesi yaparlarsa 1270 TL ile RX 570 seviyesinde hiçbir karta ulaşamayacağım.

Geçmiş olsun hocam fiyatların daha düşmesi uzun zaman alır gibime geliyor.
1270TL'ye RX550 alınabilir anca...
Şu ekonominin güzelliğine bak. 🤝

Geçmiş olsun hocam fiyatların daha düşmesi uzun zaman alır gibime geliyor.
1270TL'ye RX550 alınabilir anca...
Şu ekonominin güzelliğine bak. 🤝
Hocam iade derlerse kabul etmeyeceğim kartımın aynısını ya da muadil bir modeli vermeleri için direteceğim ayrıca aldığım firma da Teknobiyotik müşterilerle dalga geçer gibi konuşan bir firma biliyorsunuzdur. Uzun bir süre bu işle uğraşacağım gibi görünüyor.

Ben 1700 gibi fiyat gördüm en düşük alamadım. Lakin ülkemiz fırsatçılar ülkesi. Düşse bile bizim gözleri doymayan kardeşlerimiz, uygun fiyata bırakmaz.

Geri
Yukarı