RX 5500 XT Sistem Nasıldır?

egeyardimli

Hectopat
Merhaba ben kuzenimle bir bilgisayar topladım. Şu anki bilgisayarımın kötü olduğu gerekçesiyle çok heyecanlıydım ve hemen sipariş verdim. Ama aklımda sorular var acaba iyi toplamış mıyız? Yoksa daha iyi olur muymuş? Bilen biri varsa yorumlarsa sevinirim. Birde 150TL'ye kadar klavye önerir misiniz?
1592765423023.png
1592765500299.png
1592765433385.png

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD okuma hızı HDD'ye göre daha hızlıdır. PC açılış süresi, oyun yükleme ekranları vs. gibi değerleri en iyi seviyeye çeker. Arkadaşın dediği gibi 480 SSD + 500 HDD şeklinde alabilirsiniz.

Benim şu anki HDD kötü mü? Açılmada sıkıntı yaşar mıyım ya da hızda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum kusura bakma ama çok kötü bir sistem toplamışsın. Neden sormadan iş yapıyorsun? O PSU sistemi yakma potansiyeli yüksek, kasa kalitesini Allah'a havale ediyorum, A320M devri düşük bütçe için bitti fakat senin bütçen fazla, tek siteden aldığın için çok daha pahalı olmuş, HDD yerine SSD ile başlangıç yapman gerekirdi.

Dostum kusura bakma ama çok kötü bir sistem toplamışsın. Neden sormadan iş yapıyorsun? O PSU sistemi yakma potansiyeli yüksek, kasa kalitesini Allah'a havale ediyorum, A320M devri düşük bütçe için bitti fakat senin bütçen fazla, tek siteden aldığın için çok daha pahalı olmuş, HDD yerine SSD ile başlangıç yapman gerekirdi.
Sordum ama yanıt gelmedi. Dediklerine bakacağım sağol.
Sitemi yakma potansiyeli yüksek derken ne kastettiğini anlamadım, açıklarsan sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba ben kuzenimle bir bilgisayar topladım. Şu anki bilgisayarımın kötü olduğu gerekçesiyle çok heyecanlıydım ve hemen sipariş verdim. Ama aklımda sorular var acaba iyi toplamış mıyız? Yoksa daha iyi olur muymuş? Bilen biri varsa yorumlarsa sevinirim. Birde 150TL'ye kadar klavye önerir misiniz?
Eki Görüntüle 597540Eki Görüntüle 597542Eki Görüntüle 597541
Eğer Kasa alıcaksan Power Boost, Game Power gibi markaları önermem.Aerocool, Corsair gibi kasalara bakmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı