RX 5500 XT sistem toplama

pizz3man

Decapat
ya iyi hoş diyonuzda rx5500xt ryzen 5 2600 daha iyi bi ikili değilmi
Dostum, benchmarklara bak. Ryzen 5 2600 daha uzun ömürlü olacak diye bir şey yok, saçmalıktan ibaret. i3 10100F çok daha ucuz olmasına rağmen oyunlarda daha iyi, yayınlarda çok sorun çıkartacağını sanmıyorum.

1650S yayın yapacaksan çok daha iyi, bir de oyunlarda RX 5500’ü biraz geçiyor.

ssd gibi şeyler geliştirilebilir
Dostum ne gelişmesi? Kronik sorunluysa sorunlu. Hem attığımızdan teknik olarak kötü hem de sağlık/hız düşme sorunları yaşanıyor. Forumda araştırabilirsin.
ve ryzen 5 2600 intel i3 10100f den çok daha iyi ve itopya nedense herzaman bi tık pahalı teknobiyotikde aynı kasayı daha düşük fiyatlara bulabiliyosunuz
İtopya’da indirimde diye şuan, diğer siteler çoğunlukla biraz daha pahalıya satıyor. Dediğim gibi daha iyi değil, nereden çıktı bu?
ve ve ve ve sizin attığınız kasalar geliştirilemez artık full kasa atmışsınız yani o kasa 3 4 yıl sonra çöp olur parçaları değiştirmem için öncekileri atmam lazım yani işte
Alakası yok, işlemcinin RTX 2060 Super’a kadar yolu var, en fazla PSU değiştirmek zorunda kalırsın onu da yapman gerek kalmaz ZM550-GVII alırsan.

Anlayacağın birkaç yıl sonra çöp olma gibi bir durum yok.

J3ss3 Pinkman

Decapat
Yer
النموذج مهم وليس علامة تجارية
ya iyi hoş diyonuzda rx5500xt ryzen 5 2600 daha iyi bi ikili değilmi birde ssd gibi şeyler geliştirilebilir kasa çok kötü ise sizin attığınız kasayı tercih edeyim ilerde 16 lık güzel bi ram daha alırım ssd kötü ise gene gelecekde değiştirilir önemli ve para eden şeyler işlemci ve ekran kartı diye biliyorum tabikide diğerleride çok önemli fakat diğerlerini daha kolay satın alabilirim ve ben yayın açmak isteyen biriyim i3 bu isteğimi karşılarmı bilmiyorum

ve ryzen 5 2600 intel i3 10100f den çok daha iyi ve itopya nedense herzaman bi tık pahalı teknobiyotikde aynı kasayı daha düşük fiyatlara bulabiliyosunuz

ve ve ve ve sizin attığınız kasalar geliştirilemez artık full kasa atmışsınız yani o kasa 3 4 yıl sonra çöp olur parçaları değiştirmem için öncekileri atmam lazım yani işte
@SepuLtura -ẞ- @J3ss3 Pinkman @pizz3man ama teşekkür ederim kasa kaliteliymiş o kasayı tercih edicem
Hocam bizden fazla biliyorsanız neden konu açtınız? :)

Yukarı