RX 5500 XT Sistemde PES 2021 Kasıyor

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar videoda da görüldüğü üzere bu sistemde pes21 dahil her oyunda düşük orta yüksek ayar fark etmeksizin kasıyor. ETS 2 bile kasıyor. Sistemi 5 ay önce İncehesap'tan aldım o gün bu gündür inanın adam gibi oyun oynayamadım. Bütün oyunlar hep kastı ve çok canımı sıktı. Kendileriyle görüştüm hiç yardımcı olmadılar sonrasında ekran kartı değişecek dendi ve beklemem istendi. O gün bu gündür bekliyorum süre benim aleyhime işliyor maalesef. Bu saatten sonra THH'ye başvursam sonuç ne çıkar bilmiyorum. Konumuza dönmek gerekirse bu sistemde neden ETS 2 veya PES21 kasıyor arkadaşlar? Her şey güncel yazılımsal olarak bir sıkıntı büyük ihtimalle yok. Videodaki değerlerde bir terslik var mı arkadaşlar? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Ve sizce THH için çok mu geç kaldım? Şimdiden teşekkür ederim.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

B450M S2H V2 ANAKART
AMD Ryzen 5 3500X işlemci
XFX RX 5500 XT 8 GB EKRAN KARTI
XPG Adata 8 GB 3200 MHz RAM
Kingston A2000 500 GB SSD
Zalman Gigamax 550W PSU

Hocam ekran kaydedici ile değil de telefonun kamerası ile çekin videoyu. Anlayabiliriz böylece ne tarz bir şey olduğunu.
Hocam telefonumun kamerası bozuk maalesef. Videoda belli olmuyor mu takılma olduğu?
ETS2'de de PES'te de V-sync açarsanız düzelecek. Dediğimi yapar mısınız?
Hocam oyunun içindeki ayarı mı kastediyorsunuz? Monitörümde freesync da var hangisini açmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı